Sayfa 71/232 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 561 - 568 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

1. dolara yatırım yanlış, ama durup dururken istanbula boydan boya kanal açmak doğru.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Çok ayıp yaptım kendimden utandım valla ben nasıl bir vatandaşımda gidip gül gibi Tl varken Dolara yatırım yaptım. Halbuki bizleri yöneten kendini vatana millete adamış zatı muhteremler bizim paramızla kredi verdikleri adamlara yaptırdıkları köprülerden yollardan geçmek için bizden Dolar istiyorlar ama olsun canım önemli olan ben onlar vatan millet aşkıyla tutuşuyor . İnsan türü çok fazladır ama insanlık için en tehlikeli olanlar YALANCILARDIR, kendi inanmadıkları YALANLARI diğer insanlara DOĞRU diye yutturmaya kalkanlardır.

3.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Zor günler geçiren bir darbe atlatmış ülkeye dolar artışı ile ceza vermek isteyen uluslararası güçlere ve bir kısım spekülatörlere boyun eğmemek için direnmek zorundayız.Üç beş kuruş kar yapmak için dolara yatırım yapmak bir ülke vatandaşının vicdanını sızlatması lazım.Bu nedenle dolara yatırım yapmak doğru değil.Belki üç beş kuruş karı olur ama ülke adına bu üç beş kuruş karın uykularımızı kaçırması lazım.Cebimizdeki doların vicdanımızı yakması lazım

Edit:Etik kelimesi nedeniyle diğer topic site yönetimi tarafından kapandığından söz konusu kelime çıkarılarak bu konu açılmıştır.
    rumenigge son mesajını bir yıl önce yazmış
    demekki forumdan sonsuza kadar şutlanmış

4. dolar bana kanlı ve sömürgeci Amerikan tarihini hatırlattığı için
    zaten almıyordum

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Çok ayıp yaptım kendimden utandım valla ben nasıl bir vatandaşımda gidip gül gibi Tl varken Dolara yatırım yaptım. Halbuki bizleri yöneten kendini vatana millete adamış zatı muhteremler bizim paramızla kredi verdikleri adamlara yaptırdıkları köprülerden yollardan geçmek için bizden Dolar istiyorlar ama olsun canım önemli olan ben onlar vatan millet aşkıyla tutuşuyor . İnsan türü çok fazladır ama insanlık için en tehlikeli olanlar YALANCILARDIR, kendi inanmadıkları YALANLARI diğer insanlara DOĞRU diye yutturmaya kalkanlardır.
    Bizi yöneten-ler 70 araçlık konvoy 1000 kişi güvelik + 3000 dalkavukla cumaya camiye gidiyor. Evinde kılsalar daha az masraf edeceklerken çılgın tüketim ve itibardan tasarruf olmaz demiyorlar mı ?

Parasını dolara yatıranların ne günahı var Allah aşkına ,

Demek ki ülkeyi yönetenlere ekonomi kurmaylarına güvenmiyorlar. Ve bu en doğal haklarıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    Bizi yöneten-ler 70 araçlık konvoy 1000 kişi güvelik + 3000 dalkavukla cumaya camiye gidiyor. Evinde kılsalar daha az masraf edeceklerken çılgın tüketim ve itibardan tasarruf olmaz demiyorlar mı ?

Parasını dolara yatıranların ne günahı var Allah aşkına ,

Demek ki ülkeyi yönetenlere ekonomi kurmaylarına güvenmiyorlar. Ve bu en doğal haklarıdır.
    sesli güldüm
    cuma namazını evde nasıl kılacak
    bu kadar mı cahilsiniz

7. Hocam ...

''Halal kumar'' helal midir?

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 71/232 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •