Sayfa 234/930 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 7434 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Hayal bu ya Halk Bankasi müdürü ile papazı takas etseler ne güzel olurdu. Hayal işte . Yatırım tavsiyesi falan değildir. Gece gece seneryo üretiyorum. Kayış koptu

2.  Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Hayal bu ya Halk Bankasi müdürü ile papazı takas etseler ne güzel olurdu. Hayal işte . Yatırım tavsiyesi falan değildir. Gece gece seneryo üretiyorum. Kayış koptu
    Hayal değil gerçek abd ile ön mutabakat sağlandı ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Tekniğin içine etmişler hacimli düşüş iyi olmadı yarın ilk seans önemli gösterge olacak. Doların 5 tl lik psikolojik direnci geçmesi çok kötü oldu önü açıldı nerde duracağının bir belirtisi yok, eylül ayında
    bu krizi bekliyordum 1 ay yanıldım.
    Fed faiz artırımları var önümüzde
    merkez bankası acilen faiz artırmazsa
    bu doları tutamaz kimse.
    Enflasyon baskısı var ülkede yaz sezonu
    bu enflasyon baskısı sonbaharda bize çok pis fatura eder. Berat görevden alınmalı
    Ali babacanın göreve gelmesi gerekir merkez bağımsız hareket etmeli.
    Papaz iade edilim dış ilişkilerde yumşama olması gerekir aksini düşünemiyorum.
    Külhanbeylilikle olmaz rasyonel hareket edilmeli . Bu yazdıklarımı unutmayın.
    Değerli meslektaşım çok hayalperestsin😃😃

4.  Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Sırf benim uykum kaçmamış anlaşılan. Film seyreder gibi dolar TL kurunu seyrediyorum. Sabah ola hayrola.
    Dostum ben saat 3 den önce yatmam genelde içimiz dışımız ekonomi finans olmuş.

5.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Değerli meslektaşım çok hayalperestsin
    Sn meslaktaşım yazdıklarım olmazsa ekonomi gümler, sadece kendi adıma düşünmüyorum rasyonel veriler bunları söylüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Hakuna matata Yazıyı Oku
    Hayal değil gerçek abd ile ön mutabakat sağlandı ytd
    Özündeki Şartlar nedir acaba ?
    Kardeşim bizde devlet politakası zayıf
    Devlet gibi hareket etmiyoruz. Herkesin ağzında bir muz cumhuriyeti var valla tamda öyle hareket ediyoruz. Madem mutabakata bağlayacaksın niye bu seviyeye getirir ekonomini bu denli hırpalarsın ?
    Eğitim cahaleti alır eşşeklik baki kalır.
    Bizdeki eşşeklik 3 dünya memleketlerde yok.
    Doksan küsürlük Cumhuriyet olmuşsun halen sanayin işlemiyor halen üretmeyim tüketmeyen toplum olmuşsun.
    Bize herşey müstahak, ben bile artık bu ülkeden bir halt olmaz diyorum.
    Sabah saat 7 de İsveçe gidiyorum ordan danimarka ve ingiltereye geçicem.
    Hayatımda İlk defa bir ev alıcam ilk evimide yurt dışında alıyorum ne kadar manidar.
    Oysa 20 yıldır tüm mal varlığımı imkb ye yatırım yapan bir vatandaştım ama yeter artık . Ülkeye güven bırakmadılar saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Özündeki Şartlar nedir acaba ?
    Kardeşim bizde devlet politakası zayıf
    Devlet gibi hareket etmiyoruz. Herkesin ağzında bir muz cumhuriyeti var valla tamda öyle hareket ediyoruz. Madem mutabakata bağlayacaksın niye bu seviyeye getirir ekonomini bu denli hırpalarsın ?
    Eğitim cahaleti alır eşşeklik baki kalır.
    Bizdeki eşşeklik 3 dünya memleketlerde yok.
    Doksan küsürlük Cumhuriyet olmuşsun halen sanayin işlemiyor halen üretmeyim tüketmeyen toplum olmuşsun.
    Bize herşey müstahak, ben bile artık bu ülkeden bir halt olmaz diyorum.
    Sabah saat 7 de İsveçe gidiyorum ordan danimarka ve ingiltereye geçicem.
    Hayatımda İlk defa bir ev alıcam ilk evimide yurt dışında alıyorum ne kadar manidar.
    Oysa 20 yıldır tüm mal varlığımı imkb ye yatırım yapan bir vatandaştım ama yeter artık . Ülkeye güven bırakmadılar saygılar.
    Yarın bi koşu tavan olsak bari ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Tekniğin içine etmişler hacimli düşüş iyi olmadı yarın ilk seans önemli gösterge olacak. Doların 5 tl lik psikolojik direnci geçmesi çok kötü oldu önü açıldı nerde duracağının bir belirtisi yok, eylül ayında
    bu krizi bekliyordum 1 ay yanıldım.
    Fed faiz artırımları var önümüzde
    merkez bankası acilen faiz artırmazsa
    bu doları tutamaz kimse.
    Enflasyon baskısı var ülkede yaz sezonu
    bu enflasyon baskısı sonbaharda bize çok pis fatura eder. Berat görevden alınmalı
    Ali babacanın göreve gelmesi gerekir merkez bağımsız hareket etmeli.
    Papaz iade edilim dış ilişkilerde yumşama olması gerekir aksini düşünemiyorum.
    Külhanbeylilikle olmaz rasyonel hareket edilmeli . Bu yazdıklarımı unutmayın.
    yine siyasi görüşlerini zırvalamışsın..git siyasete atıl...çok biliyorsan ülkeyi yönet..
    faiz her şeyin belasıdır..kısa vadede iyi gibi görünür..ama kazığını sonra ortaya çıkarır,faiz düzenini savunmak bir ekonomiste veya müslümanım diyen insana her şartta yakışmaz...faiz artmayacak..artırdığı zaman merkez bankasına çok kızıyorum..şuanda hiçbişey olmaz..ama artırırsan ellerinde oyuncak olursun..geçmiş hükümetlerde bu düzeni gördük..vatandaşta çok düzüldü..çıkarmak isteyen doları çıkarsın..spekülatif bir çıkış bu..fed oyunu..faizi artırıyor..yakında altında kalır.yaptığına pişman olur..olan amerikan halkına olur..
    ali babacan gelmez..tayyip temizlediği insanlarla zor çalışır...ali babacanda feto ayağı var heralde..tayyip işini bilir..amerikayla işi yumuşatacağız diye bizim yumoş olmamıza gerek yok..kasım amerikan seçimlerine kadar amerika çatacak yer arıyor..seçim oldu mu kuzu sarması olur..brnson falan hikaye olur..eğer değiştireceksek feto var başta..türkiye istediğini istesin...o kadar değerliyse...türkiyeyi gücü göstermeli yani..

Sayfa 234/930 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •