Sayfa 365/1001 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: Viop - XIV

1. Trump haklı valla

https://twitter.com/dilaraarikanli/s...632387591?s=19

YTD
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bu is bitince butun dunyanin toplanip Çini bir guzel ....... lazim. Bu kacinci yahu. Kodugumun yamyamlari.

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Hakkaten gına geldi.

Yukarıda italyan doktor paylaşmış..
    Ölümler 70 üzeri kronik vakası olup büyük ihtimal ağır medikal altındaki halkağzı ile tiritlemiş ihtiyarlar..
    Ama öyle bi lanse ediliyor ki virüs dokunduğunu yakıyor kırıp geçiriyor yakalanan ölüyor bitti bu taş devrine döneceğiz..
    Yok 140.000 vaka yok çinde 5 milyon insan öldü haberiniz yok..
    Benim çevremde bi tane corona yok corona yı bırakın 3 kişi nin boğazı kaşınıyor o kadar..
    Onların çevrelerine de sormalarını istedim onların çevrelerinde durum aynı..
    Bu nedir ya..
    Daha evvelden de grip salgını gördüm ben bakkalından eve gelen tüpçüsüne kadar aksırıyor tıksırıyor idi..
    Bende kaptım idi hali ile..
    Bırakın corona yı normal grip bile yukarıdaki doktorun belirtiği kişiler için öldürücüdür..
    Rahmetli babam 70 inden sonra korkardı gripten..

Yahu dün 2 yaşlı çift gördüm parkda..Güneş altındaki bankın aşınmış tahtasına kolonya döküyordu kadın..
    Yanında kocası cık cık çekiyor..
    Açık hava da oturan 2 yaşlı gördük mü nerede ise dövecek duruma geldik..
    Bu iş gittikçe yaşlı terörüne dönüşmeye başladı..

Virüs ü bilmem ama yaydığımız panik bize daha fazla zarar verecek..
    panık yok durumun farkıunda degılsınız.....yayılım cok hızlı doktor olan bı akrabam ve cevresıne bulasmıs....ılk zamanlar dısarı cıkan annem ve babam ....sımdı korkudan dısarı cıkamıyor.....kendınızı edebıldıgınız kadar ızole edın....hele kı ben istanbulda yasıyorum....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    kolombiyada karantina karari alinmis...ekvator kusagindaki bir ulke...ic daglik kesimleri-baskenti bogota gibi- haric her daim sicak olan bir ulke. kolombiyaya gitmis biri olarak, hep bunaltici nemli sicak vardir...

bu sabah haberi okudugumda sasirdim...sehirlerinin bugunlerdeki hava durumlarina baktim...28-33 derece...ic yuksek kesimleri haric...

kuzey ulkelerde bu is yaz aylarinda bitmeyebilir...

bir ekvator ulkesi karantinaya giriyorsa...durum vahim...

bu is sakaya hafife alinmaya gelmeyecek kadar ciddi bir hal aliyor...ve yaz aylarina dogru bitecegine dair rahatlik olmamali...

herkes dikkatli olsun arkadaslar...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

4. bu arada ımzadakı rakam gelınce bana lambent bey dıyeceksınız

5. Nem sevmez virüs oralar ne nemlidir şimdi

YTD
     Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku
    kolombiyada karantina karari alinmis...ekvator kusagindaki bir ulke...ic daglik kesimleri-baskenti bogota gibi- haric her daim sicak olan bir ulke. kolombiyaya gitmis biri olarak, hep bunaltici nemli sicak vardir...

bu sabah haberi okudugumda sasirdim...sehirlerinin bugunlerdeki hava durumlarina baktim...28-33 derece...ic yuksek kesimleri haric...

kuzey ulkelerde bu is yaz aylarinda bitmeyebilir...

bir ekvator ulkesi karantinaya giriyorsa...durum vahim...

bu is sakaya hafife alinmaya gelmeyecek kadar ciddi bir hal aliyor...ve yaz aylarina dogru bitecegine dair rahatlik olmamali...

herkes dikkatli olsun arkadaslar...

6. hala grıp gıbı mıkrop oldugunu zannedenlere hıc alakası yok.....bu bır cesıt mıkrop bence grıple karıstırmayın....hatanız burda....sarı kafa bıle anladı olayı.....sımdı b.....yedık dıyo......amerıka hızlanır bu hafta coronoda

7. Lambent bey siz nerden döner diye düşünüyorsunuz.
    72binden mi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 365/1001 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •