Sayfa 615/960 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 7675 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    bgc satısına bakın yahu........... ınsallah cıtı ve deutce toplar malı bıraz.....................
    açığa mı satıyor

2. geri alım haberinden sonra dahada arttı satışlar planlı birşey olabilirmi yani önce haber yollayalım talep oluşturup satalım şeklinde

3. Deutsche Bank, global olarak hisse senedi işlemlerinden çekiliyor - BN

Bloomberg News'in konuya yakın kişilere dayandırdığı haberine göre; Deutsche
    Bank AG, Avrupa'da da dahil olmak üzere, dünya çapındaki hisse senedi
    piyasalarından bir geri çekilmeye başlamak üzere.

Almanya'nın en büyük bankasının Perşembe günkü yıllık hissedarlar
    toplantısı ile aynı zamanda bir dizi yeniden yapılandırma önlemini duyurması
    bekleniyor. Kaynaklar, Deutsche Bank'ın ABD pazarındaki varlığını keskin bir
    şekilde azaltacağını ve Orta Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde
    faaliyetlerini durdurmaya başlayacağını aktardılar.

Kararlar, bankanın küresel hisse senedi işinin geniş kapsamlı bir gözden
    geçirilmesinden kaynaklanıyor. Bloomberg'e konuşan kaynaklar İcra Kurulu
    Başkanı Christian Sewing, bu gözden geçirmeden bankanın hedge fon ve hisse
    senedi alım satım işlerinin de etkileneceğini ve bu konudaki tartışmaların
    bilincinde olduğuna işaret etitğini aktardılar.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by fb_06 Yazıyı Oku
    açığa mı satıyor
    arkadasım bu haber geldıkten sonra acıga satıs olabılırmı mesala yanı kımse yapmaz ama bu bgc elındekı hısseleler baska kurumdan vırman yada patronlardan bırı dır dıye dusunuyorum........................
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. suan tahta bıraz guzellestı gıbıbı ı ınsallah haklı cıkarım........1,73 tekı gecerse daha da ıyı olur......

6.  Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    arkadasım bu haber geldıkten sonra acıga satıs olabılırmı mesala yanı kımse yapmaz ama bu bgc elındekı hısseleler baska kurumdan vırman yada patronlardan bırı dır dıye dusunuyorum........................
    bcg nin malı yok dediniz bende nasıl satış yapabileceğini düşünürken açığa satış geldi aklıma açıkçası bilmediğimden sordum

7.  Alıntı Originally Posted by fb_06 Yazıyı Oku
    bcg nin malı yok dediniz bende nasıl satış yapabileceğini düşünürken açığa satış geldi aklıma açıkçası bilmediğimden sordum
    soyle acıklayayım mesala bugun dıyelım galıp yanı metro dıye soyleyıyım sana bugun geldı 1 mılyon lot aldı bunu aksamaa baska kurumdakı hesaba vırman yapar 2 gun sonrada metro kurum olarak aldıgı 1mılyon lotu onda goremessın baska kuruma vırmanladıgı k oradakı hesabından satar ama metro dıye degıl bızde bakarız bu kurumda bukadar hısse yoktu nereden geldı dıye yanı kısacası gunluk pasta ve takaslar yalan yanı ......

8. anladım..teşekkürler

Sayfa 615/960 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •