Sayfa 683/960 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 7677 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    bırazdan 1,70 gecersek cok guzel olucAAKKKKK
    Hangi birazdan kağıdı sıkıştırdılar endeksin düştüğü anda yine elimize verecekler

SM-N910F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. West ne düşünüyorsun umudun var mı hala?

3.  Alıntı Originally Posted by kaos Yazıyı Oku
    West ne düşünüyorsun umudun var mı hala?
    aynen beklıyorum cok sacma hareketler oluyor anlayamıyorum cok sakınledı......
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. bu kelebekte bır sıkıntı var aama bence bılanco sıkıntısı herhalde yıne zararmı gelecek nedır???
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6. Muhtemelen zarar gelirde,kdv indirimi çok dillendi akşam fox haberde de kdv indirimi işlenmiş kdv indirimi gelmeden önce baskımı oluşturmaya çalışıyorlar anlamak mümkün değil, geçen gedik niye öyle bir hareket yaptı ?

7.  Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    bu kelebekte bır sıkıntı var aama bence bılanco sıkıntısı herhalde yıne zararmı gelecek nedır???
    Kesin zarar mudurum yabancı para ve bu kadar çok magaza acılışlarının bir girdisi olacak tır.
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Benim beklentim bu zarar döngusunu ne zaman atlatmaya başlarız...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 683/960 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •