Sayfa 934/960 İlkİlk ... 434834884924932933934935936944 ... SonSon
Arama sonucu : 7673 madde; 7,465 - 7,472 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Patron iş başında,ne halin varsa gör

2. Patrona o kadar küfür ettiler az bile yapıyor adam herkeste adam hisseyi götürsün kazanalım derdinde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by lalouviere Yazıyı Oku
    Patrona o kadar küfür ettiler az bile yapıyor adam herkeste adam hisseyi götürsün kazanalım derdinde

Patron TV ye çıkıp şöyle iyi olucak böyle iyi olucak deyip hemen ardından yüklü mal satıp aşağıdan toplayıp insanların parasına emeğine göz dikiyorsa bunun adı hırsızlıktır dolandırıcılıktır edilen küfürler az bile

4. Zorlamı sattım almasaydın derler karıma ortak olduğun gibi zararıma da ortak oldun der yatırım yapıyoruz ticaret yapıyoruz beğenmiyorsan işine bak der

5.  Alıntı Originally Posted by lalouviere Yazıyı Oku
    Zorlamı sattım almasaydın derler karıma ortak olduğun gibi zararıma da ortak oldun der yatırım yapıyoruz ticaret yapıyoruz beğenmiyorsan işine bak der

Kastım sizinle olumsuz bir diyaloğa girmek değil fakat ben kendi adıma daha önceki açıklamalarına istinaden daha önce almıştım o yüzden ilk söylediğiniz benim için geçerli değil elbette ki zarara da ortak olabiliriz şirketin geleceğine ve patrona güveniyorsanız ama dediğim gibi burada iyi niyet söz konusu değil birde şunu söylemek isterim ben küçük yatırımcıym siz de öyleyseniz küçük yatırımcı tarafında olmanız gerekmez mi

2.82 üzeri güzel 2.57 altı üzer.. uzun süre yatay gittiği için şimdilik günlükler çayırda haftalıklar bayırda.. ancak 2.62 üzerinde aylıklara itirazım yok..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2020&no=78
    Bedelli onayı bültende gözüküyor.

8. Burada fazla yazan olmaması ilginç geldi. Millet çok bezmiş anlaşılan. Ancak dikkatimi çeken bazı şeyler var, zarar yazan bir şirket ama 3. çeyrekte az da olsa kara geçmiş. Zarardan kara geçen şirketler hep ilgimi çekmiştir. Yil sonu bilançosunda kar gelecekse, öncesinde bunun fiyatlamasini yapmasını muhtemel görürüm. 2020 yılını pas geçen ender hisselerden. Bu konjonktür iyi fiyatlama için uygun aslında. Grafik sıkışmış, millet başka platformlarda her gün sövme modunda. Tam benim sevdiğim durumlar var ortada. Ayrica bir de kuruslu açılacak bir R tahtasi var. Baskilayabilir patron bilemiyorum ama daha önceki tecrübelerimde kuruslu R tahtalarında enteresan fiyatlamalar olabiliyor. Yakında anlarız. Bu hisseye ilk yorumum, kendi dusunceleirm olup tabi ki yatirim tavsiye değildir.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 934/960 İlkİlk ... 434834884924932933934935936944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •