Sayfa 630/960 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 7677 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. tecrübeli abilermizden bilen vardır...geri alım kararına rağmen hisse neden düşüyor?
    Ya simdi kazanirim , ya da az sonra ...

2.  Alıntı Originally Posted by JESSELIVERMORE Yazıyı Oku
    tecrübeli abilermizden bilen vardır...geri alım kararına rağmen hisse neden düşüyor?
    geri alım kararını yayımladı anlak hiç alış yapmadı. amaç ben alım yapacağım ama siz önden alın tahtayı yukarı çekin.mantık bu.ancak 500 bın lot geri alım yapar ise o zaman sert 1.90 hareketi olur

3. Arkadaslar Telegramda Dgklb teki kucuk ve zulme ugramis yatirimcilar olarak ,bir grup kuruldu.Ve bu zulmin sona ermesi icin bir olalim.diri olalim.felsefesiyle ,hareket edecegiz.Isteyen.arkadas buyursun gelsin. https://t.me/****chat/Hl_p_wwEsSYTuc72jUEsbg

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İlk defa 4.40 dan girdim bu hisseye. Sonrasında ortalama düşüreyim diye 3.60 dan biraz daha girdim. Şu an 4 ortalama ile 4 bin lot bekliyorum. Allah yardımcımız olsun.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    sakin olun...

biraz daha dökebildiği kadar dökecek...alım haberi çıktıktan sonra mecburen bence yukarı giedecek

teknik olarak

GÜNLÜKTE 154 ÜZERİ OLMASI GEREKİR
    kapanış güzel bence...

YARIN İÇİN

PİVOT 154

DESTEKLER 140 / 126 /114

DİRENÇLER 168 / 180 /194

bir kez daha tekrarlayayım

spek hepimizden güçlü,elinde sayısız enstrümaan var düşürmek / çıkarmak için

SAKİN OLUN...

BENDENİZ CENNET KUŞU RADYOLOG

DİRENÇLERE YAKIN YERLERDEN SATIŞ ve sonrasındada

DESTEKLERE YAKIN YERLERDEN LOT ARTTIRARAK ALIŞ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM

bu arada maliyetim 2,02

YTD

6. fon un biri baya bi kol kesti son malıda bugun Akbank tan verdi gibi görünüyo yarın ola hayrola

7. 3 buçuk milyon lot açık yapılmış gidişat iyi değil paramın yüzde 60 ı gitti patron herhalde alım için 1 lira olmasını bekliyor hiç müdehale etmiyor

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaslar Telegramda Dgklb teki kucuk ve zulme ugramis yatirimcilar olarak ,bir grup kuruldu.Ve bu zulmin sona ermesi icin bir olalim.diri olalim.felsefesiyle ,hareket edecegiz.Isteyen.arkadas buyursun gelsin. https://t.me/****chat/AAAAAFLA3OB3-Zh7uzt-8A

Sayfa 630/960 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •