Sayfa 139/338 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. kapanışa doğru hisse gevşemedikçe satanlar panik yapıp daha yukarıdan alıyorlar...o yüzden de son bir kaç gündür kapanışta yukarıya bir atak yapıyor...şu saate kadar da 6,70 in altına ısrarla inmiyor...bakalım satanlar tekrardan alacaklar mı ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. kemerlerimizi kontrol edelim..heran herşey olabilir

3. bu arada indeks güç topluyor, bu gün data daha gözde ama, indekste de hareket sertleşebilir..

4.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    bu arada indeks güç topluyor, bu gün data daha gözde ama, indekste de hareket sertleşebilir..
    sertleşirse bize de yarar dostum...bana göre teknoloji hisselerinden hangisi hareketlenirse olumlu etkisi bize de yansır...indeks sığdır baba birisi indekse gelirse ? güzel hareketler yaptırabilir...ama bu haliyle indeks zirvesinden yarı yarıya uzakta iken datagate çok daha fazla uzaktadır...işte bu yüzden şu anda datagate daha agresif olmalı diyor mantığımız...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. şu anda en çok çıkanlar listesine bakıldığında bu hisselerin en çok zirvelerinden uzakta oldukları anlaşılabiliyor...bu yüzden de agresif oluyorlar...

6. Her zaman temkinli olmakta fayda var, stresli olmadan bekleyen var mı hisse de ? tekrar 4 leri göstermeyeceklerine inanmak istiyorum ama kafamda hep var.

7. patron alımı data da bildirilmedi, oysa indekste şu ana dek 227 bin alımı bildirildi patron tarafından...datada patron almadı mı yoksa...hani datada 5 milyona indekste 10 milyona kadar alım yapacagını bildirmişti

8. alım konusunu tam olarak bilmiyoruz ..kapa yansıyanlar bellidir ama belki de el altından toplanıyor da olabilirler biz bilemiyoruz...eğer indekste patron alışı daha fazla ise acaba neden fazla çıkış yapamıyor ??

indeks ve datagate geçmişse agresif çıkarken ki gerçek beklentisi neydi bilmiyoruz...belki de bu beklentiler ile ilgili yeni gelişmeler de olabilir ??

Sayfa 139/338 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •