Sayfa 189/338 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. 5.95 gene koydum. kapanış herseye rağmen 6 civarı olması yarın en kötü 6.20 denemesi beklenir. 5.85 w dokunmamasi ve endekste güzel kapatınca hisseleri gene aldık. Yarın ilk etap 6.20 ler yoklayacgim. Endeksle sabahtan oraları görebilir. Bakalım gene harcligimizi verecek mi. Ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    güzel trade yapmışsın dostum..tebrikler...sabah internetim olmadığı için ben hiç bir müdahale edemedim...sabah gaplı açılış aslında ilke etapta satış yapmayı gerektiriyordu...fırsatım olsaydı bende yapacaktım ama internetim gelinceye kadar o fırsat elden kaçtı..

bu gün 5,90-6,23 aralığında oldukça büyük bir aralıkta hareket etmesine rağmen gün sonunda ancak 5,5 milyon tl lik işlem hacmi oluşabildi..gün içinde bir ara endeks %1,3 civarı düşüşleri gördü buda hissede panik oluşturdu ve dengesini bozdu...kapanışımız 6,00 oldu ağırlıklı ortalamamız ise 6,05 oldu...

bu gün endeks de gün sonunda %0,66 lık çıkış yaptı...sonradan iyileşen endekse rağmen artılı olamadık..buda gün içinde oluşan stresten kaynaklandı...orta ve sert endeks düşüşlerinde ne yazık ki olumsuz etkileniyoruz...

gün sonu kapanışımız 6,00 oldu...ben buna da şükrediyorum...%2 civarı düşüş yaptık bunu düşük hacimler ile yapmamız bana datagatenin ileriki günler için sıkıntı oluşturmayacağını düşündürtüyor...dediğim gibi ben bu kapanışa da şükrediyorum...psikolojik direnç seviyesinin üzerinde kalabilmek de ilk etapta iyidir...

6,00-6,15 aralığını biraz daha güçlendirmemiz lazım..bu gün son bir kaç gündür hisseyi taşıyanların bir kısmı çıkış yaptılar buda bence sağlıklıdır..tutmaya devam yola devam dostlar....
    sakın diyim sayın kekom, gerekirse telekomu arayıp internetini kökten kestirelimde güzelim hisselerimizi elinden kaptırma, trade nin sonucu mutlaka zarardır, sadece bekle, bak ben 100k ile beklyorum, bazen 5-10k daha alsammı diyorum ama fazla spekleri kızdırmamak gerek, nede olsa bu uyanık arkadaşlar bizim için çalışıyorlar, bize ekmek çıkartmaya uğraşıyorlar, ben sana 24-25 bandına geldiğinde satış yapman için hatırlatacağım, şimdilik sadece bekle...ytd....

3.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    sakın diyim sayın kekom, gerekirse telekomu arayıp internetini kökten kestirelimde güzelim hisselerimizi elinden kaptırma, trade nin sonucu mutlaka zarardır, sadece bekle, bak ben 100k ile beklyorum, bazen 5-10k daha alsammı diyorum ama fazla spekleri kızdırmamak gerek, nede olsa bu uyanık arkadaşlar bizim için çalışıyorlar, bize ekmek çıkartmaya uğraşıyorlar, ben sana 24-25 bandına geldiğinde satış yapman için hatırlatacağım, şimdilik sadece bekle...ytd....
    Şu türk telekom ikinci bölge disbütörlüğünü de alırsa bence o söylediğin rakamlar mümkündür...şimdilik eski zirvesi olan 15-18 tl ler bize yeter...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. son zamanlarda hep karşılaştırdığım karelin fiyatı 6,48 lere çıktı...şimdilik bizi solladı...biz de biraz dinlendikten sonra gaza basarak onları geçeriz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    son zamanlarda hep karşılaştırdığım karelin fiyatı 6,48 lere çıktı...şimdilik bizi solladı...biz de biraz dinlendikten sonra gaza basarak onları geçeriz..
    Bu tür paylaşımlarınızı gördükçe Yar saçların lüle lüle şarkısındaki hep o nakarat aklıma geliyor ''Yar yar aman yar yar aman
    Yar yüreğim oldu keman Kavuşmamız yar ne zaman Yar ne zaman yar ne zaman''. Ne zaman?

6.  Alıntı Originally Posted by meçhul42 Yazıyı Oku
    Bu tür paylaşımlarınızı gördükçe Yar saçların lüle lüle şarkısındaki hep o nakarat aklıma geliyor ''Yar yar aman yar yar aman
    Yar yüreğim oldu keman Kavuşmamız yar ne zaman Yar ne zaman yar ne zaman''. Ne zaman?
    kavuşacağız inşALLAH sollayacağız da...karelin geçmiş zirvesi 9,50 civarıdır ama datagatenin ise 18 tl civarıdır...o yüzden de agresiflik konusunda kolay kolay kimse bizimle yarışamaz...yanlız çıkmamız teknik olarak da kendimizi hazır hissetmemiz lazım...zaman zaman dinlenmek ve güç toplamak her hisse için normaldir...

son zamanlarda 7,15 e kadar olan yolda maliyetli bir çok yatırımcı var...işte bu aralıktaki yatırımcılar olası çıkışlarda satışlar yaparak agresifliği törpülüyorlar....biraz daha güç toplayıp 7,15 e kadar çıkabilirsek önümüz otoban olacak...bunun için biraz sabretmek gerekiyor...

7. dün düşük işlem hacimleri ile kötü bir kapanış yapmış idik bence çok da önemli olmayan bir görünüm idi...dünkü o kapanış ile bu sabah bir miktar satış yedik...ama şu anda fiyatımız 6,00 dır..ağırlıklı ortalamamız ise 5,97 dir...şu ana kadar tekrardan güçlenme emareleri görülüyor...büyük bir ihtimalle tekrardan bir atak deneyecek..

işlem hacmimiz şu saate kadar sadece 700 bin tl...son zamanların en düşük işlem hacmi...hisse şu an için buralarda dip yapıyorum demek istiyor...bu şekilde hem son çıkışları hazmediyor hem de yeni bir atak için güç topluyor...günü böyle düşük hacim ile kapatmasını isterim....sonrasında büyük bir ihtimalle güçlü bir atak deneyecektir..şu anki durumu da bu potansiyeli taşıyor...

8. Kene gibi yapıştın keki kardeşim hisseye, kriz miyiz demiyorsun illa data diyorsun. Selam Sevgilerimle güzel gönüllü kardeşime. Kazancın bol ve daim olsun inşallah.

Sayfa 189/338 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •