Sayfa 227/338 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Calypso3 Yazıyı Oku
    Şirket gayet iyi durumda
    Ne bakımdan iyi durumda, temel olarak mı teknik olarakmı, 150 k ile beklemeye devam....ytd....

2. Temel olarak yani borcluluk durumu yok, genel karliligi fena degil, ve gelismekte olan bir yapisi var benim gozlemledigim kadari ile, ama karar sizin tabi

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

3.  Alıntı Originally Posted by mohikan054 Yazıyı Oku
    Temel olarak yani borcluluk durumu yok, genel karliligi fena degil, ve gelismekte olan bir yapisi var benim gozlemledigim kadari ile, ama karar sizin tabi

tamam yarın ne olur hisse tahminde bulunacak kimse yokmu

4.  Alıntı Originally Posted by muzaffer Yazıyı Oku
    tamam yarın ne olur hisse tahminde bulunacak kimse yokmu
    Bunu kimse bilemez, bu sorunun cevabi yok, ileri yada geri onemli olan bizim ne yapacagimiz.. herkes kendisine gore bir strateji belirler ve sonuclar onemsiz olur ... Sonuclara gore hareket stratejisi belirlemek lazim piyasa ile guresilmez,

Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

5.  Alıntı Originally Posted by mohikan054 Yazıyı Oku
    Bunu kimse bilemez, bu sorunun cevabi yok, ileri yada geri onemli olan bizim ne yapacagimiz.. herkes kendisine gore bir strateji belirler ve sonuclar onemsiz olur ... Sonuclara gore hareket stratejisi belirlemek lazim piyasa ile guresilmez,

sürekli 10-15 kademe yukarı 20 kademe aşağı yakalayabilene iyi para kazandırıyor

6.  Alıntı Originally Posted by mohikan054 Yazıyı Oku

sürekli 10-15 kademe yukarı 20 kademe aşağı yakalayabilene iyi para kazandırıyor

7. Ben al sat yaparak para kazanan ky gormedim pek;) is guc devamli ekrana da bakamiyoruz hacim derinlik de goremiyoruz onun icin al sata bulasmiyorum kafam rahat, belki ani yukselislerde kârı kacirdik gibi gelebilir ama genelde hacmi dusuk oldugundan anlik yukselen fiyatlardan satabilen kisi sayisi cok azdir, neticede arti pozisyonda beklemek her zaman iyidir, ekside beklemek zordur ve eger artida olursa beklemekten daha mantiklisi yok, benim icin onemli olan oncelikli olarak zarar etmemek varsin kâri az olsun...

8. Abi ben bunu bilirim borsa sabır işidir sürekli al sat zarardır yapabilen azdır kalacaksın yerinde karını alıp temiz çıkacaksın

Sayfa 227/338 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •