Sayfa 299/338 İlkİlk ... 199249289297298299300301309 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Hiçbirşey olmadıysa da birşeyler oldu DGATE de..........!!!!!!!

2. Dgate

Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Hiçbirşey olmadıysa da birşeyler oldu DGATE de..........!!!!!!!
    Nisanda despeci bunyeye katti,robot teknolojisi isine giricez dendi (bloomberg),
    Ustune uzaktan egitim.birde ustune devlet destegi gelirse teknolojilere.dgatemiz kanatlanir

3.  Alıntı Originally Posted by Human Yazıyı Oku
    Nisanda despeci bunyeye katti,robot teknolojisi isine giricez dendi (bloomberg),
    Ustune uzaktan egitim.birde ustune devlet destegi gelirse teknolojilere.dgatemiz kanatlanir
    İnşallah kardeşim ekmek yeriz bu hissede.....Uzun vadeli giridk bakalım.....Ama kısa vadede güzel kar bırakırsa da satar geçerim....!!!!

Ortalama 1 seneki en yüksek direncin üstüne attı kendini dgate. ustalar ne der bu duruma teknik olarak 17 ye kadar yollu açık alabilirmi yoksa 17 ye giderken boşluğu dolduracak şekilde ufak düzeltme yaparak 17 ye doğru yol alırmı acaba. Teknik abilerden bir analiz rica etsek. Simdiden ALLAh razı olsun teşekkür ederim. Mantığım öyle diyor ama üstadlar ne diyerlerdir. Ve selam.

Mi 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    İnşallah kardeşim ekmek yeriz bu hissede.....Uzun vadeli giridk bakalım.....Ama kısa vadede güzel kar bırakırsa da satar geçerim....!!!!
    ...

Her ne kadar buyuk balığı versekte.. Fırsat doğana kadar burada devam kanka..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ...

Her ne kadar buyuk balığı versekte.. Fırsat doğana kadar burada devam kanka..
    Ben uzuncuyum Reiiiiiiissssss.........!!!!!!!!

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

8. Genel müdür ROBOT dedi.....Boru mu bu beeeee......!!!!

Dgate speği her kimsen......Eşşekler gibi beni de taşıyacaksın.....!!!

Tıpkı yıllar önce taşıdığın gibi.....!!!!

Sayfa 299/338 İlkİlk ... 199249289297298299300301309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •