Sayfa 199/338 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Bu kadar uyuz bir kagit olamaz yada çok karaktersiz bir spek yorumlar için emeği geçenlere teşekkür ediyorum ama durum ortada milletin eline mi verecek elindekini mi çarpacak anlayana askolsun

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. arkadaşlar sonuçta çıkıyor ama çıkışı tam da istediğimiz gibi değil..tek sorun budur...son günlerde yaptığımız teknik verileri de hissenin çıkmaya hazırlandığını gösteriyordu...hisse şu anda kendi dinamiklerine göre hareket ediyor...yapacak bir şey yok..ama daha önce de sölemiştim ..takip ettiğim hisse istediğim yere gelirse şansımı denemek istiyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. neden yapmıyorsunuz arkadaşlar. alıp başını nereye gıdecekkı. 6,25 gecerse en fazla 6,30dan geri alırsın. 6,50 yoklarsın. cunku buralar trade yerleri. tabı bu dediklerim kısa vadeli tradeler için. piyasaaya surekli bakabılecekler için. bakmayanalar zaten beklesın.
    Bu arada iş yatrımdan dgate bılanço begenmıyor. düşüş bekliyormuş. oyuzden ben biraz azaltıp indes te pozisyon arttırmayı dusunuyorumm.

YTD

4. Son günlerde rezilliğe bağladı...umarım şu yasağı biter de spekler tekrardan agresif çıkarır...bu haliyle insanı bıktırıyor...datagate adam gibi hareket etmezsen seni terk edecem ona göre.... sonrada kafanı duvarlara vurursun keko beni terk etti diye....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Son günlerde rezilliğe bağladı...umarım şu yasağı biter de spekler tekrardan agresif çıkarır...bu haliyle insanı bıktırıyor...datagate adam gibi hareket etmezsen seni terk edecem ona göre.... sonrada kafanı duvarlara vurursun keko beni terk etti diye....
    hisse brütte mi dostum ne yasağı kaçırmışım ??*

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    hisse brütte mi dostum ne yasağı kaçırmışım ??*
    açığa satış ve kredili alımlara kapalıdır hisse....28,07,2018 tarihinde bu yasak bitiyor..

Sayfa 199/338 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •