Sayfa 341/997 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    enpara ile aynı..
    0-100K
    Ziraat çoğunlukla tcmb'den TL depo kanalından %9.25 ile para alabiliyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sayın bahri, bizi üstadlıkla onurlandırmışınız teşekkür ederim ama üstadlık kim biz kim. Bizimkisi tecrübe paylaşımı, geçmişte yediğimiz kazıkların başkaları tarafından yenilmemesi için kendimizce uyarılar yapıyoruz. Eğer uyarılarımızla insanlara faydalı oluyor ve BES gibi resmi soygundan insanları uzak tutabiliyorsak ne mutlu bize. BES için söylenecek çok bir şey yok sadece geçmişte hayat sigortaları ile millet nasıl düdüklendiyse bunda da aynısı olacak. Üstelik burada devletin ilk krizde göz dikeceği kaynak olması açısından yenilen kazık daha da büyük olacak kanaatindeyim. Zaten devletin aslında hükümetin böyle bir niyeti olmasa zorunlu Bes niçin çıkartır ki !...
    Bende bu işlerden hiç anlamayan biri olarak BES'de kazanmadığımın farkında olsam bile burada sizlerden feyz almadan çıkmaya cesaret edemezdim.
    Bu vesile ile bana yardımcı olan buradaki herkese yeniden teşekkür ederim.
    Kırık kırık etraftaki birikimlerimi toparladım. Buradaki rakamlara göre devede kulak ama olsun hergün girip yazıları okumak bile keyifli ..

3. Finans 13.25 240k

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by efetur2 Yazıyı Oku
    Finans 13.25 240k

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ney.nasil yani.. enparadan daha düşük.temdit mi.?
    Son düzenleme : paramanya; 11-10-2017 saat: 23:03.

5. 1 BTC 4853 USD şu anda ve yükselmeye devam ediyor
    Grafik koymaya üşendim kendiniz bulup bakın.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku

6. 13.25 nedir ya. Bu oranlardan bağlamıyorsunuz dimi?

Galaxy S8 cihazımdan gönderildi

7. İşte benim sürekli bahsettiğim noktaya değinmişsiniz.
    Yapamazsınız. Yaptırmazlar.
    Çok büyük para olmadıkça bu kaymağı kimsyee yedirmezler.
    Kapitalizmde zenginin daha zengin olmasını sağlayan mekanizma burada da işliyor.
    Hem de en acımasız haliyle.
    Bence her parası olan kredi verebilmelidir, isteyen firma mevduat toplayabilmelidir.
    Bu rekabet ortamını getirecek ve faizler düşecektir.
    Fakat kapitalizmin putları olan bankalara dokunanın yanacağı bir dünya oluşturulmuş kasıtlı olarak.

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Biz mevduatci lar krediyi direk veriyor olsak mevduat oranımız ne olurdu?soru...aslında bizler ortaklaşa bir havuz kursak.buradan kredi versek.fakat kredi geri donmeme riski var.

8. Mevduat pazarlığında yapay zeka işi çok mantıklı gelmedi bana.
    Çünkü pazarlık dediğimiz şey algoritmik bir süreç değil.
    Daha çok duygusal veya sezgisel bir süreç.
    Yapay zekanın burada yapabileceği çok fazla şey yok bence.
    Fakat pazarlık için bir platform kurulsa ve oraya hem mt ler hem müşteriler üye olsalar ve interaktif biçimde internet ortamında pazarlık yapsalar sanıyorum güzel olabilir.
    Her müşterinin birden fazla mt yi açık artırma gurubuna eklediği bir yapı da olabilir.
    Düşünün bir kişi mevduat bağlayacak birçok mt ile iletişim kurmak zorunda kalıyor ondan oran al bundan oran al, sonra oranlara göre yeniden görüş vs. uzun bir iş.
    Oysa bunun bir platformu olsa ve ilgilendiğimiz mt leri açık artırma gurubumuza dahil etsek ve açık artırma yapılsa sanki çok faydalı olur gibi geliyor bana.
    Sizce de mantıklı olmaz mı? Müşterilerin ve mt lerin böyle bir platforma katılım hevesleri nasıl olur sizce?

Sayfa 341/997 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •