Sayfa 351/997 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. İşte bunlar lobinin ayak sesleri

https://tr.investing.com/rates-bonds...ear-bond-yield

Türkiye 1-Yıllık Tahvil Verimi
    14,000 +2,050 +17,15%

2.  Alıntı Originally Posted by garantmevduat Yazıyı Oku
    İşte bunlar lobinin ayak sesleri

https://tr.investing.com/rates-bonds...ear-bond-yield

Türkiye 1-Yıllık Tahvil Verimi
    14,000 +2,050 +17,15%
    Veri hatalı. Şu an 13 olan bir tahvil bile yok. En yüksek bileşik oranlı tahviller %12.60 civarında.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

3. Dostum konu, samimi bilgi aktarımıdır (Döviz topiğine de yazdım ) İçerisinde mevduat işlemi vardır. Tecrübi bilginin faydası olur, zararı olmaz. Varsa sen de paylaş!
    Sevgilerimle

4. geçen hafta ve dün olmak üzere enpara aradı , önceden mevduatınız vardı neden şimdi yok diye , bende paracıklar Aktif, rodea ve burgan da dolaşıyor, sizin faizler düşük kaldığını söyledim , mt bizim avantajımız var deyince benim işim olmuyor faizleriniz düşük kaldı dedim

yakın zamanda en para faizleri artırabilir diye düşünüyorum
    YTD

5. Beni de aradı sadece eft için kullanıyorum dedim birde artık yemek indirimi niye YÖK dedim artık bir ay sonra başladı faizi artırması lazım rekabet için özelliklerde günlük 10 nedir ya günlük te

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. dostlar mevduatmı iyi likit fon mu daha iyi...teşekkür ederim...

7.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    geçen hafta ve dün olmak üzere enpara aradı , önceden mevduatınız vardı neden şimdi yok diye , bende paracıklar Aktif, rodea ve burgan da dolaşıyor, sizin faizler düşük kaldığını söyledim , mt bizim avantajımız var deyince benim işim olmuyor faizleriniz düşük kaldı dedim

yakın zamanda en para faizleri artırabilir diye düşünüyorum
    YTD
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Beni de aradı sadece eft için kullanıyorum dedim birde artık yemek indirimi niye YÖK dedim artık bir ay sonra başladı faizi artırması lazım rekabet için özelliklerde günlük 10 nedir ya günlük te

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    2 senedir bana hesap açmamakta diretiyor. Türk vatandaşı olmadığım için benden oturma izni belgelerimi istiyor. Ben de sınırsız oturma izni belgemi gösteriyorum başvuruyu alamayız diyor. Sınırsız vizenin sisteme girişinin işçiliği fazlaymış, sadece sınırlı oturma izni olanlara hesap açabiliyorlarmış. Enpara buradan duy sesimi yaptığın çok büyük bir yanlış.

Faizin zaten düşük ama ben işin faiz yönünde değilim. Başvurumu kabul etmemekle hukuksuzluk yapıyorsun.

Forumdaşlar kusura bakmasın enpara'dan herhangi bir yetkili burayı okursa diye yazdım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. Ziraat 12.75 +500
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 351/997 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •