Sayfa 937/997 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,489 - 7,496 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. ICBC 14.75 verdi temdite daha üstü mümkün değilmiş .

Hg olması için 45 günden kısa olması gerekiyormuş haftasonu olursa 43 veya 44 olur 46-47 olmaz diyor

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. önümüzdeki haftadan itibaren mart bilançosu için yatırım bankalarında 18 li oranlar bekliyorum. (özellikle nurol daha agresif oluyor bu dönemlerde)

şu an görüştüğüm sadece aktif ve nurol var. yılbaşından önce mk olarak %18.12'lere kadar çıkmışlardı. (usd için %5,50 Eur için %3,30 veriyordu)

şu anda 17 lerin olduğunu biliyorum. isteyen arasın isteyen sorsun, genel müdürlüğü aramakla olmaz bu işler.

orada bir portföy yöneticin olması lazım, bu işle ilgilenen sürekli müşteri peşinde olan biri lazım. işin ehli lazım.

yani bu şuna benzer; bankanın internet sitesine bakarsın orada kredi faiz oranları vardır örneğin internet şubesinde %1,26 yazıyordur şubeye gidersin %1,19 verir konut kredisine, biraz pazarlık yaparsın, şubenin de çok ihtiyacı vardır %1.17 'ye iner, sende berberde millete anlatırsın, sonra başkası de gider bankaya konut kredisi faiz oranlarını sormak için derler ki %1,26..

her malın fiyatı vardır, bankalar neden bono çıkarır, neden mevduat yerine farklı ürünlere yönelir ? bunları iyi irdelemek lazım.

finansal sistemi bilmeden, bankacılık uygulamalarını, sistemin çarklarını bilmeden, bankanın nasıl ve hangi maliyetler ile borçlanmaya karar verebileceğini bilmeden, borçlanma enstrümanlarına nasıl karşılık ayırdığını bilmeden, atıp tutmak aynı berberdeki kahvehanedeki muhabbete benzer..

herkes işini yapsın, çok konuşana, bilgiçlik taslayana değil işin ehline sorun öğrenin,

sizle ilgisi olmayan şeyleri de boşuna öğrenmeye çalışarak, forumu karıştırmayın, faiz oranı paylaşın, birbirinizi yuhalamayın.

yok neymiş rezerv opsiyon mekanizmasındaki değişiklik ile piyasaya pompalanacak türk lirası rezervlerinin etkisi londradan swaplanarak elde edilecek türk lirasından daha ucuzmuş.. abi bu iş bankacının işi finansçının işi. sana ne ?

herkes işini yapsın, herkes kendi işinde kendini geliştirsin.

syg,

3.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    önümüzdeki haftadan itibaren mart bilançosu için yatırım bankalarında 18 li oranlar bekliyorum. (özellikle nurol daha agresif oluyor bu dönemlerde)

şu an görüştüğüm sadece aktif ve nurol var. yılbaşından önce mk olarak %18.12'lere kadar çıkmışlardı. (usd için %5,50 Eur için %3,30 veriyordu)

şu anda 17 lerin olduğunu biliyorum. isteyen arasın isteyen sorsun, genel müdürlüğü aramakla olmaz bu işler.

orada bir portföy yöneticin olması lazım, bu işle ilgilenen sürekli müşteri peşinde olan biri lazım. işin ehli lazım.

yani bu şuna benzer; bankanın internet sitesine bakarsın orada kredi faiz oranları vardır örneğin internet şubesinde %1,26 yazıyordur şubeye gidersin %1,19 verir konut kredisine, biraz pazarlık yaparsın, şubenin de çok ihtiyacı vardır %1.17 'ye iner, sende berberde millete anlatırsın, sonra başkası de gider bankaya konut kredisi faiz oranlarını sormak için derler ki %1,26..

her malın fiyatı vardır, bankalar neden bono çıkarır, neden mevduat yerine farklı ürünlere yönelir ? bunları iyi irdelemek lazım.

finansal sistemi bilmeden, bankacılık uygulamalarını, sistemin çarklarını bilmeden, bankanın nasıl ve hangi maliyetler ile borçlanmaya karar verebileceğini bilmeden, borçlanma enstrümanlarına nasıl karşılık ayırdığını bilmeden, atıp tutmak aynı berberdeki kahvehanedeki muhabbete benzer..

herkes işini yapsın, çok konuşana, bilgiçlik taslayana değil işin ehline sorun öğrenin,

sizle ilgisi olmayan şeyleri de boşuna öğrenmeye çalışarak, forumu karıştırmayın, faiz oranı paylaşın, birbirinizi yuhalamayın.

yok neymiş rezerv opsiyon mekanizmasındaki değişiklik ile piyasaya pompalanacak türk lirası rezervlerinin etkisi londradan swaplanarak elde edilecek türk lirasından daha ucuzmuş.. abi bu iş bankacının işi finansçının işi. sana ne ?

syg,
    caps, foto bişey alsak kanıt olarak? gene aynı olaya gelmek istemiyorum ama malumunuz piyasa manüpilasyonunun cezası ağır...

4.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    caps, foto bişey alsak kanıt olarak? gene aynı olaya gelmek istemiyorum ama malumunuz piyasa manüpilasyonunun cezası ağır...
    bu iş iyice rezilleşmeye başladı, kafadan oranlar yazıyorlar. ben inanmıyorum ama inanan acemiler vardır.

5.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    bu devirde bir evrağın fotoğrafını çektikten veya taradıktan sonra MS Paint ile sağını solunu boyayamayan insan gitsin kendini köprüden atsın

benim valide bile beceriyor
    Bu devirde belgeyi photoshop ile değiştirip istediği faizi orijinal belgenin üzerine yazamayanlar gitsin şu şarkıyı dinlesin....

Bu hayatın heyecanı meyecanı yok .....

https://www.youtube.com/watch?v=BcjoGIoErdE

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu devirde belgeyi photoshop ile değiştirip istediği faizi orijinal belgenin üzerine yazamayanlar gitsin şu şarkıyı dinlesin....

Bu hayatın heyecanı meyecanı yok .....

https://www.youtube.com/watch?v=BcjoGIoErdE

onu fark edilmeyecek kadar iyi yapması için baya usta olması lazımki zaten bir cevapta gelmedi. hele hele fotoğraf üstünde. screenshot alırsa işi biraz daha kolay

Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Güncel Oran:

6 ay vadeli bono mevduat karşılığı 16.52

45 günde bir tümüyle satış yada kismi satış imkanı veriyor. Bu durumda ise oran 16.00 oluyor.
    Burada yapılan yorumların benim yukarıda yaptığım paylaşımımla ilgili olmadığını varsayıyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    önümüzdeki haftadan itibaren mart bilançosu için yatırım bankalarında 18 li oranlar bekliyorum. (özellikle nurol daha agresif oluyor bu dönemlerde)

syg,
    Nurol bank ile hiç gorusmedim günlük mu oluyor ,
    aktifbank gibi bono mu veriyordu

Sayfa 937/997 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •