Sayfa 739/997 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    4 yıllık odea çalışanı olarak %15 oranı sizde teyit eder misiniz? Takdir edersiniz ki her şube farklı oran veriyor. Bunu da bir türlü anlayamıyorum. Tam türk usulü esnaf şeklinde oluyor gibi geliyor...
    odea iscisi degilim 4 yıldır odea ile mevduat yapıyorum diyorum yahu

2. power ve ahme noldu yahu hani 4-5 ay once aralık sonu 11.50 olacaktı tl oranlar bak millet haftaya 15.50 den baglıyacak ha 2016 sonundan beri doları 4 yapamadınız ya ne diiimmm

3.  Alıntı Originally Posted by garantmevduat Yazıyı Oku
    Miktar nedir ?
    500,000 tutar

4.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    power ve ahme noldu yahu hani 4-5 ay once aralık sonu 11.50 olacaktı tl oranlar bak millet haftaya 15.50 den baglıyacak ha 2016 sonundan beri doları 4 yapamadınız ya ne diiimmm
    ben mi diyorum banka ne yazdıysa onu iletiyorum,ne yani kendimize mi saklayalım. ha 12 olmuş ha 15 olmuş ne halta yarar bu enflasyonda(+%25). eziliyorsunuz haberiniz yok. bizim en azından her zaman potansiyelimiz var ki bu seneki karım burun farkıyla TL faizden önde. bu şartlar altında neden TL ye geçeyim? çöp TL lerin ile sana mutluluklar. haa bu sabah BCH poz. dan bir günde %60 aldım,yarında BTC artarsa dört günde parayı katlayacağım. TL buradan bakınca oldukça ezik görünüyor.

5.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ben mi diyorum banka ne yazdıysa onu iletiyorum,ne yani kendimize mi saklayalım. ha 12 olmuş ha 15 olmuş ne halta yarar bu enflasyonda(+%25). eziliyorsunuz haberiniz yok. bizim en azından her zaman potansiyelimiz var ki bu seneki karım burun farkıyla TL faizden önde. bu şartlar altında neden TL ye geçeyim? çöp TL lerin ile sana mutluluklar. haa bu sabah BCH poz. dan bir günde %60 aldım,yarında BTC artarsa dört günde parayı katlayacağım. TL buradan bakınca oldukça ezik görünüyor.
    yahu bırak simdi bunları power eee sen dolarda %+25 kazanıyorsun yani tl ile aynı kazandın yattın kalktın dolar dustumu cıktımı napsam ne etsem dedin durdun eee ne anladın bu isten tl ci bunları dusunmeden zaten %12.5 aldı 1 yılda

6. odeabank genel mudurde istifa etmis az once okudum ne is donuyor bu odeada demekki artık baska banka ile calısmanın vakti geldi haftaya bankayı degistirecegim

7.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    odeabank genel mudurde istifa etmis az once okudum ne is donuyor bu odeada demekki artık baska banka ile calısmanın vakti geldi haftaya bankayı degistirecegim
    korkulacak bişey yok.
    görev süresi yılbaşında doluyordu zaten.
    şimdiden bıraktı
    yeni gelecek olana
    Akbank genel müdür yardımcısı
    odea genel müdürü olacak.

8.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    korkulacak bişey yok.
    görev süresi yılbaşında doluyordu zaten.
    şimdiden bıraktı
    yeni gelecek olana
    Akbank genel müdür yardımcısı
    odea genel müdürü olacak.
    Kredi kökenli Hüseyin Özkaya yerine hazine kökenli Kerim Rota'nın alınması, Türkiye riskinde küçülmeye, sadece hazine işlemleri ve kurumsal kredilere odaklanma şeklinde yorumlanabilir mi acaba gibi bir yorum yapmış sessiz bankacı adlı yabancı bir forumdaş.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 739/997 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •