Sayfa 841/997 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Arkadaslar, bankalarin internet giris onay kisminda mobil uygulamalarinda sms disinda onay ile sisteme giris imkani bulunur bildiginiz gibi, bu bende 2 cep telime tanimli bunun birini nasil iptal ederim, cebi satarsam onay devre ici kalir diye endiseleniyorum..

Anlatabildim mi olayi, siz web ten banka internet sitesine girerken sms ile onay degil mobil programinizdan onay gelir...
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Arkadaslar, bankalarin internet giris onay kisminda mobil uygulamalarinda sms disinda onay ile sisteme giris imkani bulunur bildiginiz gibi, bu bende 2 cep telime tanimli bunun birini nasil iptal ederim, cebi satarsam onay devre ici kalir diye endiseleniyorum..

Anlatabildim mi olayi, siz web ten banka internet sitesine girerken sms ile onay degil mobil programinizdan onay gelir...
    Telefon bankacılığından yeni numaranızı verip gelen değişiklik şifresini telefonda iletirseniz cep telefonu numaramızdeğişmektedir

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

3. Mobil onay tanımladığınız telefonda giriş yaparak tanımı iptal etmeniz yeterli (tanımı iptal et veya kullanıcıyı kaldır, gibi bir adı vardır). Direkt cep tel no. ile bağlantısı yok (tanım olan telefonda simkart olmasa bile wifi ile bağlanıp onay verilebiliyor).
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

Evet cep teli onayi var sim ile degil
    iphone 6 iphone 7 gibi gorunuyor,,, belki bi daha cep teli kurup sonra progami kurup iptal etmeye calismaliyim

Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Mobil onay tanımladığınız telefonda giriş yaparak tanımı iptal etmeniz yeterli (tanımı iptal et veya kullanıcıyı kaldır, gibi bir adı vardır). Direkt cep tel no. ile bağlantısı yok (tanım olan telefonda simkart olmasa bile wifi ile bağlanıp onay verilebiliyor).
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5. pazartesi 550,000 dönüş var.
    Oran alınacak bankalar
    Vakıf, Ing, Teb, Ak, Deniz, Finans
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku

En güzeli önce yeni cihazınıza kurulumu yapın, bu durumda eski cihazınızdaki tanımlamaları iptal edecektir zaten.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. mareifetlide 50 000 e kadar 2500 sonraki limitlerde 3500 bosta para kalıyor ..ama oran 1375 ti 14.50 yapmıs. oksijen bu durumda 15 olmalı en az veya 15.25.. su an avantajlı tek gunluk hesap var oda gece gunduz hesabı 14.50 bosta kalan para yok ..sonra 14 le yine bosta para kalmayan ing ve vakıfbankın kiler ..diger tum gunluklere bakın hep bosta 2500-5000 tl arası para kalıyor . tek tek arastırdım sonuc bu

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Benim minik mudiye de aynı verdi bugün

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    19 Ocak ta zar zor 14.8 aldik. Miktar 500k+ vade 32 gün

Bir de vakıf bono çıkıyor Pts günü. http://www.vakifbank.com.tr/vakifban...spx?pageID=826

Bileşik olarak hesaplandığında mevduat karşılığı %14.95 ediyor yanlış hesaplamadıysam . Kamu bankasında uzun gitmek isteyenlere alternatif olabilir . Ben girmedim ama iyi mi ettim bilmiyorum. Bana kalsa faizler yakında 18 görecek Zor gibi ...

Merak edenlere bononun hesabı :
    bileşik faiz %13.82 ( enterpolasyon yöntemi ile %0.3 fazla vermeyi taahhüt ediyorlar ) yani

%13.82+%0.3 = %14.12
    Net ( % 10 bono stopajı çıkartıyoruz ) = %14.12 x 0.9 = %12.71
    Mevduat karşılığı = %12.71 / 0.85 = %14.95

( hata varsa bildiriniz kimseyi yanlış yönlendirmeyelim)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 841/997 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •