Sayfa 939/997 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949989 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,505 - 7,512 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Degerli arkadaslardan rica etsem 200K+ USD icin ama aylik ama daha uzun vade (1 sene de olabilir) faiz orani paylasabilirler mi lutfen?

Benim elimde sadece ING-eturuncu %4.50 var.

Simdiden tesekkurler.
    Son düzenleme : eva; 27-02-2018 saat: 19:24.

2.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Degerli arkadaslardan rica etsem 200K+ USD icin ama aylik ama daha uzun vade icin (1 sene de olabilir) faiz orani paylasabilirler mi lutfen?

Simdiden tesekkurler.
    ing 4.5 alabiliyorsan devam et daha iyisi mevduat olarak yok. riske girerim diyorsan aktif %5 diyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Degerli arkadaslardan rica etsem 200K+ USD icin ama aylik ama daha uzun vade icin (1 sene de olabilir) faiz orani paylasabilirler mi lutfen?

Simdiden tesekkurler.
    Denizbank %4 yıllık

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ing 4.5 alabiliyorsan devam et daha iyisi mevduat olarak yok. riske girerim diyorsan aktif %5 diyorlar.
     Alıntı Originally Posted by hayatgusel Yazıyı Oku
    Denizbank %4 yıllık

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Paylasimlariniz icin tesekkur ederim.

Bir kac banka ile daha gorusup Persembe gunu karara baglayacagim. Aktif zart zurt gibi mercilerle, muhtelif sebep dolayisiyla isim olmaz

Bu arada ING'de %4,5 ayni zamanda gunluk faiz de calisiyor, bilginiz olsun lutfen.

Parayi bagladigimda sizlerle de bu miktardaki bir para icin Burgan, Odea, TEB gibi bankalarin oranlarini paylasacagim.

Saygilar.

5.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Paylasimlariniz icin tesekkur ederim.

Bir kac banka ile daha gorusup Persembe gunu karara baglayacagim. Aktif zart zurt gibi mercilerle, muhtelif sebep dolayisiyla isim olmaz

Bu arada ING'de %4,5 ayni zamanda gunluk faiz de calisiyor, bilginiz olsun lutfen.

Parayi bagladigimda sizlerle de bu miktardaki bir para icin Burgan, Odea, TEB gibi bankalarin oranlarini paylasacagim.

Saygilar.
    ing 4.5 iyide bana onu vermiyor çünkü yıllar önce turuncu kullanmıştım. şu saçma şartı kaldırsalar çok iyi olacak.

Değerli forum üyeleri,

HSBC USD için , 40 güne kadar %4,5 hoşgeldin oranı uyguluyor.Limit 250,000 USD imiş.

Ayrıca ,diğer bankalardan aldığım oranlar aşağıdadır:

T-Bank USD 32 gün %3, 75
    Turkish Bank USD 32-45 gün %4,10
    Fiba USD 32 gün % 3,85
    Vakıfbank USD 32 gün % 3,60

Not : Daha önce karşılaştığım nahoş durumlardan dolayı, Burger ve Rodeo'dan oran almadım.Bir müddet kapılarının önünden bile geçmeyeceğim !

Tüm forum üyelerine iyi akşamlar dilerim.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ing 4.5 iyide bana onu vermiyor çünkü yıllar önce turuncu kullanmıştım. şu saçma şartı kaldırsalar çok iyi olacak.
    Sayın PowerPC, ben de yıllar önce turuncu hesap kullanmış ve cazibesini kaybedince kapatmıştım.Geçtiğimiz yıl internet bankacılığından e-turuncu hesap açtım ve bir yıl süreli hoşgeldin faiz oranı tekrar başladı, aylardır hala devam ediyor. Öncelikle halen açık normal turuncu hesaplarınız varsa kapatmanızı, sonra e-turuncu TL hesap açmanızı, sembolik miktar TL'yi hesabınıza göndermenizi ve uygulanan faiz oranını görmenizi öneririm. TL'ye hoşgeldin oranı uygulanıyorsa USD için de hemen hesap açmanız ve hoşgeldin oranından yararlanmanız mümkün. Ayrıca internet bankacılığı hesabınıza varsa gelen teklifleri okumanızı da öneririm.

8.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Sayın PowerPC, ben de yıllar önce turuncu hesap kullanmış ve cazibesini kaybedince kapatmıştım.Geçtiğimiz yıl internet bankacılığından e-turuncu hesap açtım ve bir yıl süreli hoşgeldin faiz oranı tekrar başladı, aylardır hala devam ediyor. Öncelikle halen açık normal turuncu hesaplarınız varsa kapatmanızı, sonra e-turuncu TL hesap açmanızı, sembolik miktar TL'yi hesabınıza göndermenizi ve uygulanan faiz oranını görmenizi öneririm. TL'ye hoşgeldin oranı uygulanıyorsa USD için de hemen hesap açmanız ve hoşgeldin oranından yararlanmanız mümkün. Ayrıca internet bankacılığı hesabınıza varsa gelen teklifleri okumanızı da öneririm.
    bende e-turuncu var ve yüksek oran vermedi. taa 2011 de kapattığım hesap ayağıma dolandı. haa bu arada bu e-turuncuda fiziki dolar yatırma çekme varmı?

Sayfa 939/997 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •