Sayfa 859/997 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 6,865 - 6,872 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Ben ING'den günlük faiz hesabı açmıyorken Şekerbank diğer alternatifimdi. Lakin o dönemde Şekerbank ın faizi daha düşüktü. O yüzden İNG 'yi tercih etmiştim.

Bence Şekerbank güvenilir ve sermaye sorunu yok .Ardında şeker kooperatifi var sonuçta.

2.  Alıntı Originally Posted by taysan Yazıyı Oku
    Ben ING'den günlük faiz hesabı açmıyorken Şekerbank diğer alternatifimdi. Lakin o dönemde Şekerbank ın faizi daha düşüktü. O yüzden İNG 'yi tercih etmiştim.

Bence Şekerbank güvenilir ve sermaye sorunu yok .Ardında şeker kooperatifi var sonuçta.
    teşekkür ederim.

14.7 oda ite kaka burgan temdit

ASUS_X008D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şeker 14.5 zar zor

ASUS_X008D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by deviruv Yazıyı Oku
    arkadaşlar mrb. 200 k+ mevduata güvenilir bir bankadan vadeli açmak istiyorum.bilgi verebilecek olan var mı? 35 günl
    k açacam.ama mutlaka güvenilir olmalı. syg.
    faiz oranı önemli değil diyorsun, o zaman ziraate git dostum.

6. tabi o gençlerin işleri olursa...
     Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Avrupa bes'e geçti ikinci emeklilik şart artık .bir emekli maaşıyla geçinilmesi zor .Yani devlet tamam ucuz kaynaklı kredi vs diye zorluyor beside kazın ayağı öyle değil ....Bahri söylemiş işte gittikçe düşecek diye... .Devlette diyor ki artık benim sistemime çok güvenmeyin bes yaptırın .ikinci bir geliriniz olsun emeklilikte .hele ki çalışanlar zorunlu besi bi sövüyorlar ki anlamak mümkün değil..Bize lazım zorla tasarruf .çünkü o kültürümüz yok .sgk genel mantığı aktif -pasife dayanır aktif prim ödeyenler pasif maaşı alan emekliler.pasif sayısı artrsa aktifler pasifleri bakamaz .devlet bu istatistikleri yapıyor 30 sene sonra durum vahim diyor .herkes ona göre önlemini alsın babında.... boşuna birazda 4 çocuk denmiyor ..hep aktif onlar işte genç nüfus çoğaldığı zaman ne kadar aktif ssk lı o kadar pasifi bakacak .

7. daha ilk ay dolmadan tcmb 2018 sonu enflasyon tahminini 7 den 7,9 a revize etti. nasıl bir tcmb miz var, anlamak mümkün değil.

8. Merhabalar benimde bugün marifetlinin günü doldu. Burgan günlükte 14.50 32 güne 15 veriyor. Ayda 5-7k hesaba ilave yaparım. Sizce 32 günlük mü tercih etmeliyim, yoksa günlük mü? Günlükte 2000 üzerine vade işliyor, ancak atm den dilediğim zaman ilave şansım var. Diğeri yüksek lakin, vade sonu günü ilave edebilirim. Hangisi mantıklı sizce?

Sayfa 859/997 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •