Sayfa 23/122 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Gümüş Agx

Bende takip ediyorum ama hayel aleminde yaşıyor
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Jim Rogers,

Geçen yıl altın ve gümüş almaya başladım diyor. Altın ve gümüş almaya devam ediyorum ve bu ikisinden alıyorum ama şu an altından daha fazla gümüş alıyorum çünkü tarihsel olarak çok daha ucuz.
    Nerden ulaşabiliriz bu adamın yorumlarına

3.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Nerden ulaşabiliriz bu adamın yorumlarına
    Google’ye ismini yazın çıkıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Google’ye ismini yazın çıkıyor.
    Evet ben denedim çıkıyor gerçekten

5. Evet biraz aradan sonra portföyün üç de biri ile gümüşteyiz. Benim için altın gümüş paritesi 40 yeterli ons fiyatını da 40 dolar fazlasıyla tatminkar. Astrologlara da uyduk analistlere de Abdullah çiftçi de Ekim kasım gibi Abd de rezerv paraya hakim olma savaşı olacak dedi. Abd içinde seçimler dolayısıyla sanırsam.

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Erkan Öz gümüşte 800 dolar bekliyormuş.
    Yanlış okumadınız 800 dolar ons başına.

https://twitter.com/_erkanoz/status/...009895424?s=21
    Bu ve Çiftçi gibi,ergen kafasıyla analiz,pravakatör kafasıyla strateji kuran kimseleri çok dikkate almamanızı öneririm. Yatırımlarınız aynı doğrultuda olabilir,onda sorun yok ama bu adamlar öyle konuşuyor diye kendinizi yönlendirmeyin. Değişik değişik adamlar muteber oldu ancak analiz ederseniz öküzün altındaki fili görmemek imkansız.

7.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Borsadan GMSTRF hissesi alıp MKK dan da bloke koyarsanız sanırım kafanız rahat olur
    MKK hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Saklama ücreti çok yüksek değil mi?

8. ben simdi ara ara 1er kilo gümüs alsam, evimde saklasam. eh hadi, istanbul gibi bir metropolde de yasamiyorum.
    bir gün para ihtiyaci dogdugunda, 1-2 kilo gümüsü nasil, nereye satabilirim ki? birey olarak gümüs satmak icin pazar bulmak o kadar kolay mi? beni düsündüren bu. yoksa fiziki gümüs biriktirmek isterim tabii.

altin olsa, git kuyumcuya güncel fiyattan sat. ama gümüs?
    Türkçemizi doğru ve güzel kullanmayanlara internet erişimi sağlamayacaksın! Kendi yazdıklarını bile anlamıyorlardır ya da bile bile sizi yanlış yönlendiriyorlardır. Bu kadar mı zor noktalama işaretlerini kullanmak ve imla kurallarına uymak! İnsan kendi dilini kullan(a)madığı için utanır!

Sayfa 23/122 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •