Sayfa 118/278 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 937 - 944 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    3,40 kadar tolere edilir eğer kırarsa 3.11 burda tutunur tutunmazsa aylık grafiği hiç eder)
    3.40 altinda ne kadar duracak izleyecegiz bakalim ...

duserse de sikinti yok ilk tepecek hisselerden ben millet mersine giderken despec tersine gidecegini dusunuyorum hayirlsii bakalim...

bu umutsuz arkadaslarin sayisinin artmasi da benim umudumu artiriyor...

demmekki hisse dogru yolda ilerliyor

2. Matesis yayinlamis oldugun grafiklere baktigimda düşüşün sonlarini görüyorum. Bundan sonra sanki fırlayacakmis gibi görünuyor. Yakin zamanda bu bana çok kaybettirdi. Kaybimi anca her gun acilista satip kapanista alimlarimla en aza indirdim.

3.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    3.40 altinda ne kadar duracak izleyecegiz bakalim ...

duserse de sikinti yok ilk tepecek hisselerden ben millet mersine giderken despec tersine gidecegini dusunuyorum hayirlsii bakalim...

bu umutsuz arkadaslarin sayisinin artmasi da benim umudumu artiriyor...

demmekki hisse dogru yolda ilerliyor
    3,42 de o kadar sağlam bir destek var iken bu kadar emin konuşabilmene şaşırdım. Onun da üstünde 3,46 var. Yaklaşık 1,5 yıldır sıkı takibimdedir bu kağıt. 3,42 benim içi önemli bir noktadır. Oraya gelirse dipte alım yapar gibi alım yaparım

4.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    3,42 de o kadar sağlam bir destek var iken bu kadar emin konuşabilmene şaşırdım. Onun da üstünde 3,46 var. Yaklaşık 1,5 yıldır sıkı takibimdedir bu kağıt. 3,42 benim içi önemli bir noktadır. Oraya gelirse dipte alım yapar gibi alım yaparım
    ayni seyi farkli cumlelerle soyluyoruz bence ...

bende 3.40 ve altini gormuyorum

hatirlisi bakalim bende ne zamandir tobo gorunumunu bekliyor sotede yatiyordum 3.60 dan itibaren kademeli alima devam ...

bazen listedeki hisseleri aylarca gozlerim

mesela kordsa 7.50 ve alti gelirse
    klmsn cok iyi yerlerde crdfa 1.80 alti cok iyi vb takip listem vardir

despec bekleyecem simdilik nasip...

5. klmsn ilk güvenli alım yeri 6,32 kırılırsa stop yapılıp 5,78 alım için beklemek mantıklı günlükte hisse yükseliş yapabilir ama haftlk ve aylık sat vermeye devam ediyor crdf 1,70 stoplu olmak şartıyla takip edilebilir stop patlarsa alım için 1,55 beklerim ve 1,55 te ekranı kapar giderim
    ytd deli saçmasıdır

6. kords 3 kusur maliyetli elimde vardı 6 daan çıktım ve saabaancı kağıtların hiçbirin inanıyorum insana kan kustturur 2015 yılınd 5 liraaya toplu sattı kağıt 7 lerde çokta anlamı değil sektör olarak tek sayılır yunsaa pgsus sahol bunun gibi hisselerin hepsi insanlara kan kusturmuş 3-5 hisse dışında hepsi istikrarsız uv yatırım kağıdı olacak kağıt yok brisa sadece yabancı ortağı syesinde ilerde ii olabilir diyorum
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    kords 3 kusur maliyetli elimde vardı 6 daan çıktım ve saabaancı kağıtların hiçbirin inanıyorum insana kan kustturur 2015 yılınd 5 liraaya toplu sattı kağıt 7 lerde çokta anlamı değil sektör olarak tek sayılır yunsaa pgsus sahol bunun gibi hisselerin hepsi insanlara kan kusturmuş 3-5 hisse dışında hepsi istikrarsız uv yatırım kağıdı olacak kağıt yok brisa sadece yabancı ortağı syesinde ilerde ii olabilir diyorum
    analizlerinize katilmakla birlikte
    sunu belirtmeliyim ...hissenin en dip seviyesinden almak herbabayigidin harci degildir ...
    ama uv gelince kordsa gecen sene 4.5 lardaydi yuzde yuz e yakin prim yapmis yuksek sermayeli bi kagit bence sabancilarin en prestijli kagidi olacaktir ... sabancilarin agir oldugu ve genel de kan kusturdugu asikardir ...

ellerinde tutamadiklari sasa erdemoglunda resmen cag atladi

brisa gelisimi kordsayi da dogrudan etkiliyor ...

eger dogru hisse olduguna inandigimiz kagitlar olursa dibini bulmaya calismak yerine makul fiyattan kademeli alisa gecmek daha mantikli diye dusnuyorum...

klmsn,vesbe,despec,kordsa,crdfa
    hepsi uv kagididir altina imzami atarim seneye de insallah bu zamanlar geldikleri rakamlara soyle bir bakar animsariz kismet olursa

8. guzel kapanis 3.62 olsun bizim olsun dedik ...
    3.65 cok guzel masallah diyelim aksam bi fotograf cekelim...

Sayfa 118/278 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •