Sayfa 206/278 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. Yeni yılda yeni atılımlar yeni projeler yeni sozleşme ve iş akitleri haberleri ile düştüğü gibi çıkacak hak ettiği yerlere gelecektir..Her an yeni bir haber...Şirketin patronu CEO su yönetim kurulu ne günler için var ? O kadar ücretler ne için ödeniyor ? Şirkete yatırımcısına karşı sorumluluk ve herşeyden evvel iş , ticaret etiği !..İzliyor ve bekliyoruz...ytd.

2. Şu yönetimin yaptığına bak.Bir iki densizin hisseyi getirdiği hali seyrediyorlar. Neymiş piyasa şartları müdahele edemiyorlarmış.Birilerine 80 bin Tl aylık verirken bunu güzelce belirliyorsunuz buna ne diyeceksiniz.. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    F/k ya bakarsan ındes ucuz ,pd/dd ye bakarsan despc ucuz, ben geçen seneye göre finansalları karşılaştırdığım için ve despc bilançosu güzelleşirken indes bilançosu kötüleştigi için despc yı seçmiştim, 3 TL desteği kırılana kadar gayet memnundum seçimimden, şimdi 12 aylık bilanço ya bakacağız beklediğimi verebilecek mi? iyi finansal yönetim sergiledi ise yönetim bomba bir 12 aylık da gelebilir. Pasif kaldıysa 9 aylığa göre döviz düşüşünden dolayı silik bir bilanço da gelebilir. Ben olumlu tarafta olduğum için buradayım. Birde samsung meselesi ile ilgili bir düşüncem var. Eğer böyle bir anlaşma feshi varsa yerine başka bir marka ile ilgili anlaşma potansiyeli vardır. Sonuçta kurulu bir dağıtım ağı var ve mutlaka alternatif bir marka ile dirsek teması vardır. Böyle bir supriz haber gelirse bu fiyata güzel yansır elvet
    tamamen katılıyorum bu yorumuna ek olarak yeni bir markada sanırım hazır ne dersin

4. Altın, dolar ve Euro düşüşte. Borsa endeksi yükselişte.
    Ancak bu kalitesizin gözü halen aşağıda. Yazıklar olsun
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. Şaka yapıyordur şaka

6. Bilançoları dünya kadar zarardaki kırık çıkık hisseler bile
    endeksin yükselişine katıldı, primleniyor. Bu ise uyukluyor.
    Spek acemi azizim, kaldıracağı zamanı bilmiyor yada
    kaldırmaya muktedir değil
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7. Hepsi hareketli. bu hariç !

8. Lanetli hisse. Bu gurubun en çapsız en adi hissesi

Sayfa 206/278 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •