Sayfa 213/278 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. İyice saçmaladılar hiç yakışmıyor.

2. Erol Bilecik in kağıtları çökertme oynuyor. Bugün satan yarın zarar dan kar ediyor.Ytd

3. Dert istiyorsan despc yeter

4. Samsungla olan sözleşme iptali haberiyle 2.80 lere geldik. Ardından bu kezde hisse satışı için kayıt başvurusu ile yine 2.80 leri gordük.. Iki kötü haberi bu fiyatlarla geride bırakmış olduk. Artık bu kötü haberlerin ardından bir iyi haber en azından...Bu da şirketin, yönetimin itibarı güvenirliği ve iyiniyeti ! Küçük yatırımcı ve ortakların haklarınin korunması açısından önemli ve beklenilir hale gelmiştir..ytd

Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Samsungla olan sözleşme iptali haberiyle 2.80 lere geldik. Ardından bu kezde hisse satışı için kayıt başvurusu ile yine 2.80 leri gordük.. Iki kötü haberi bu fiyatlarla geride bırakmış olduk. Artık bu kötü haberlerin ardından bir iyi haber en azından...Bu da şirketin, yönetimin itibarı güvenirliği ve iyiniyeti ! Küçük yatırımcı ve ortakların haklarınin korunması açısından önemli ve beklenilir hale gelmiştir..ytd
    Aynen usta yarın tekrar 3 un üzerindeyiz inşallah.temettu haberleri gelirse 4 5 e kadar yolu var
    Ytd

6. Her şey despc nin 2018 yılında temettü vermemesi ile başladı. Alışılmışın dışındaki bu duruma kimse anlam veremiyordu.Temettü vermemişti ama yönetimdekilere verilen yüksek maaş gözardı ediliyordu. Ortada bir şey yokken Büyük firma Samsung ile sözleşme feshi ve şirketten hiç açıklama yapılmaması yatırımcının gözünü korkutuyordu. Ve yavaş yavaş hisseden kaçış başladı.Borsa 105 binleri denerken satış baskısı devam ediyordu.Ve en son bu hisse için büyük miktar olan hisselerin satışı için Spk ya başvuru oldu.Kötü haberler oluk oluk akıyordu.Halka açıklığı yüzde elliyi geçen pazarlama şirketi olan despc gözdenmi çıkarılıyordu.Şişirme kar gösterip küçük yatırımcı mal sahibi mi yapılıyordu. Yoksa bedelli içinmi hazırlık yapılıyordu.Hep en kötüsü bu dedikten sonra daha kötüsü geldi.Umarım en kötüsü bitmiştir. Umarım birazcık yüzümüz güler. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    Her şey despc nin 2018 yılında temettü vermemesi ile başladı. Alışılmışın dışındaki bu duruma kimse anlam veremiyordu.Temettü vermemişti ama yönetimdekilere verilen yüksek maaş gözardı ediliyordu. Ortada bir şey yokken Büyük firma Samsung ile sözleşme feshi ve şirketten hiç açıklama yapılmaması yatırımcının gözünü korkutuyordu. Ve yavaş yavaş hisseden kaçış başladı.Borsa 105 binleri denerken satış baskısı devam ediyordu.Ve en son bu hisse için büyük miktar olan hisselerin satışı için Spk ya başvuru oldu.Kötü haberler oluk oluk akıyordu.Halka açıklığı yüzde elliyi geçen pazarlama şirketi olan despc gözdenmi çıkarılıyordu.Şişirme kar gösterip küçük yatırımcı mal sahibi mi yapılıyordu. Yoksa bedelli içinmi hazırlık yapılıyordu.Hep en kötüsü bu dedikten sonra daha kötüsü geldi.Umarım en kötüsü bitmiştir. Umarım birazcık yüzümüz güler. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Yüzümüz güler mi bilmem ama iyi haberlere biraz daha var gibi bilanço 12 aylıkta 9 aylık bilançoda olduğu gibi ekstra güzel gelmeyebilir. Böyle düşünerek 3.09 dan çıkmıştım başka hissede yedim sopayı geri geldim. sadece 3, 4 basamaklık avantajla 2.9 civarı geri aldım. Bilançoyu beklemek istiyorum görelim çok bozulma olmazsa buradayım. Piyasayı iyi takip ediyorum, fırsatlar çıkıyor (yada ben öyle sanıyorum) elimde tuttuğum dört hisseden en kolay bunu satmaya elim gidiyor..

8.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Samsungla olan sözleşme iptali haberiyle 2.80 lere geldik. Ardından bu kezde hisse satışı için kayıt başvurusu ile yine 2.80 leri gordük.. Iki kötü haberi bu fiyatlarla geride bırakmış olduk. Artık bu kötü haberlerin ardından bir iyi haber en azından...Bu da şirketin, yönetimin itibarı güvenirliği ve iyiniyeti ! Küçük yatırımcı ve ortakların haklarınin korunması açısından önemli ve beklenilir hale gelmiştir..ytd
    aynen artık olası tüm kötü haberleri geride bıraktık muhteşem gelen bi 9 aylık kar var bu unutulmamalı, şu an için açıklanabilecek olumlu haberler yeni iş sözleşmesi, 12 aylık karın 20 üzeri gelmesi ve de yüksek temettü haberidir, YTD

Sayfa 213/278 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •