Sayfa 110/138 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 873 - 880 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1. Ortaklar nerdesiniz sn myy sizin yorumlarınız şahsım adına değerli nedir son durumlar canlandıralım buraları en azından günün analizini yaparsanız sevinirim buralarda boşta konuşan olucak doluda ama biz herzaman bardağın dolu tarafına bakalım bugünki salınımı olağan dışı haberimiz yoktur haberi olabilir mi diye düşünmeden edemedim belki saçma gelecek ama sanki onun etkisiydi gibi YTD

2. Destek arayışında sanki .

3.  Alıntı Originally Posted by Harun3419 Yazıyı Oku
    Ortaklar nerdesiniz sn myy sizin yorumlarınız şahsım adına değerli nedir son durumlar canlandıralım buraları en azından günün analizini yaparsanız sevinirim buralarda boşta konuşan olucak doluda ama biz herzaman bardağın dolu tarafına bakalım bugünki salınımı olağan dışı haberimiz yoktur haberi olabilir mi diye düşünmeden edemedim belki saçma gelecek ama sanki onun etkisiydi gibi YTD
    Dün ve bugün yatırım finansmanın satışlarını gören bazı aracı kurumlar satış yaptılar. Ancak bu satışların sağ cepten sol cebe olduğunu düşünüyorum. DESA; kasım. aralık ve ocak aylarında her ay ortalama % 30-35 civarında prim yaptı. Yeni bir atak yapması için şubat ayına gelmemiz gerekiyor. Kanımca şubatta vergi dairesi bilançosu da gelince önceki ayların priminden daha fazla prim yapmasını bekliyorum. Ben şahsen bu hissede kendimi güvende hissediyorum ve kağıt yükseldiği zaman kar realizasyonu yapmaya çekiniyorum. Dolar bazlı 14 yıllık düşüş trendini kuvvetli bir şekilde kırarak 2 aydır bu seviyelerin üzerinde kalması çok önemli. Bugün bu hisseye burun kıvıranlar ve bu hisseyi satanlar göreceksiniz çok daha yukarılardan almak için yarışacaktır. Bu zamana kadar bilançoda net dönem karı görünmediği için bilanço okumasını bilmeyen birçok yatırımcının dikkatini çekmiyor. Zamana ve sabıra ihtiyacımız var. 2019 un DESA'nın yılı olacağına inanıyorum. (YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR)
    Sağlık herşeyden değerlidir. Sağlıcakla kalın..................

4.  Alıntı Originally Posted by myy Yazıyı Oku
    Dün ve bugün yatırım finansmanın satışlarını gören bazı aracı kurumlar satış yaptılar. Ancak bu satışların sağ cepten sol cebe olduğunu düşünüyorum. DESA; kasım. aralık ve ocak aylarında her ay ortalama % 30-35 civarında prim yaptı. Yeni bir atak yapması için şubat ayına gelmemiz gerekiyor. Kanımca şubatta vergi dairesi bilançosu da gelince önceki ayların priminden daha fazla prim yapmasını bekliyorum. Ben şahsen bu hissede kendimi güvende hissediyorum ve kağıt yükseldiği zaman kar realizasyonu yapmaya çekiniyorum. Dolar bazlı 14 yıllık düşüş trendini kuvvetli bir şekilde kırarak 2 aydır bu seviyelerin üzerinde kalması çok önemli. Bugün bu hisseye burun kıvıranlar ve bu hisseyi satanlar göreceksiniz çok daha yukarılardan almak için yarışacaktır. Bu zamana kadar bilançoda net dönem karı görünmediği için bilanço okumasını bilmeyen birçok yatırımcının dikkatini çekmiyor. Zamana ve sabıra ihtiyacımız var. 2019 un DESA'nın yılı olacağına inanıyorum. (YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR)
    Günlük takas lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by myy Yazıyı Oku
    Elinize ve emeğinize sağlık inşallah hep beraber kazanırız

6. Arkadaşlar birkaç gündür hissemiz düşüyor neden yükselmiyor. Bak şu hisse tavan oldu bu hisse şu kadar gitti gibi mırıldanıyorsunuzdur. Hiç merak etmeyin Desanında sırası gelecek.

Biz Hatice’ye değil neticeye bakalım. 2019 un sonunda en çok kazandıranlar kim olacak... Bu arada myy ve harun arkadaşlarımızın yorumları için çok teşekkür ediyorum...

7. CITIBANK(yabancı) pazartesinden bugüne kadar 168 bin lot DESA'yı Yatırım Finansman aracılığı ile sattı. Bu satışa rağmen hissemiz sağlam durdu.Başka söze gerek olmadığını düşünüyorum. Güzel günler yakındır( YTD)

8. Ortaklar nasılsınız niye ses seda yok çözmüş değilim dar bantta hareketi ve işlem hacmi zayıfladı bugün yarın sert hareket edecek gibi bakalım olacakmı olmazsa da canı sağolsun bekleriz YTD

Sayfa 110/138 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •