Sayfa 54/138 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 425 - 432 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1. kanal ist ucuzluk sığlık hepsini yedi .iç

sanki derim iştiraki onla çıktıda onla dönüyor

hisse hala ucuz hala kanal ist. var spek efendi

yine patates ettin hisseyi senin taaaaa.......

ytd

2.  Alıntı Originally Posted by kartallı Yazıyı Oku
    devamı dususmu...
    Nacizane fikrimi söylüyorum.daha önceki 1.05 ve 0.99 tepe kapanışları birleştirin nerde kapanacağı görünüyor.Sonra tekrar daha önceki 1.05 kapanışı görmesi lazım.Bakın 1.05 kapattı 0.99 u gördü.şimdi 1.05 te sıra.sonra herzamanki gibi ağır ağır çıkış son gün sert çıkış.Ben grafikten gördüğümü söylüyorum.İlla olacak diye bişey yok.Olup olmayacağını zaman gösterir.inşallah tavan tavan gider.Desanın önü açık ama bence çok yukarılara gidecek ama zamanı var.

3. ilgili firma derimod olup olmadigini bilmiyorum. Derimod rusyada iyi pazari var.. derimodun uretimi kısıtlıdir... Derimod daha cok uretim yaptirir ve satar..

Derimod acisindan habere gore rusyada isler cok iyi anlasilan ve derimod modelleri tutuluyor... sadece rusyada degil her yavanci ulkedede ragbet var..

Kisaca derimodun bu kadar buyuk uretim yapacak imkani yok.. bizden farkli olarak Desa uretici kimligi ile ortaya cikiyor onlarin 3 fabrikasi var ve baskasina mal da uretiyorlar.. Desa olabilir bu anlasmayi yapan yada baska bir sirkettir bilemiyorum.. ama ozetle rusyada isler iyi bizim acimizdan ..
    bu olay derimod uzerinden olsa keske o rakamlar olursa elbette gorulur...
    (Alıntı) Sayın Acemşah'ın Derim sayfasındaki yorumudur...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Birde bugünkü tepe 3. tepe oluyor.Eğer desa çok gidecekse yarın başlangıç olabilir.3. zirveyi kırıp giden çok hisse gördüm.Dediğim gibi yarın bugünkü rakamların altında kalırsa 1.05 görülür bence.

5. yarın 1.14 açılır ama seyri derinod belirler hareketi desa kendi dinamıkler ile başlatsaydı mutlaka bir teknik konuşulurdu malesef derimod başlattı

6. bu hafta ki fiyat hareketlerine bakılırsa derim olabilir yoksa adamlar bu fiyatlarda bırakmazlar bu tahtayı

yazdıkalrım yatırım tavsiyesi değildir.

7. aslında piyasa değerine bakılırsa öpk yakınlar bşrbirlerne sadece hisse fiyatları farklı pskolojık olarak etkileniyor desa 55.620 mlyon t 14 mlyon dolar l
    derimod ise 64 milyon tl ve 17 milyon dolar
    desa 1.13 derimod ise 11.80
    bu fiyat farkına aldanmayın ky tamamen sermaye miktarları nedeni ile bu fiyat farklılığı var
    sonra bay desa halen 1.13 lerde derim 12 oldu demeyim

Sayfa 54/138 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •