Sayfa 60/139 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon
Arama sonucu : 1105 madde; 473 - 480 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1. kanal içimizden geçti halen 1.08 vermeye çalışıyor

2. ne güzel 1.07 ye de verdi sen verdikce millet 1 tl den desa sahibi oluyor süper severşm düşen piyasayı

3. AĞIRLIKLI ORTALAMA FİYAT 1,10 .
    düşüş başladı diyenler fazla kötümser.

0,70 e yolu var

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by tibet33 Yazıyı Oku
    0,70 e yolu var

ağzından bal damlıyor sorun yok benım için desa 0.70 guzel sevıye hee evı arabayı satıp alınır dıye salakca bı cümle kurmam da kulağa hoş gelıyor dedıgın rakam

6.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Takaslarda bir şey yok al gülüm ver gülüm yapmış zaten dün 1.17 devre kesici bilerek devreye girmesini istedi tahta yapıcı aynı anda derim devre kesici gelince yoksa beklentisi olsa sessiz sessiz çoktan giderdi

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Takaslarda bir şey yokmu? garantideki oyuncu ,dolaşımda olan hisselerin %12 sini toplamış,hemde 2 günde sadece.serseri lotları aldı,çok sert yükselmesi an meselesi ,takaslarda al gülüm ver gülüm derken neye göre söylüyorsunuz ?
    Finansal raporlara baktım,Sefaköy’de şirket ofis binası desaya ait ,(ofis binası diye geçiyor )şirkete ait,6 milyon tl değer biçilmiş ,komik rakam bence,çok ilginç bir şey keşfettim ,finansal raporlarda 25.sayfada ,sabit kıymetlerdeki (binalar ,fabrika arsaları ,özel makineler ,demirbaşlar vs) 71 milyon tl değer biçilmiş ,2016 da 204 milyon TL’ye sigorta edilmiş .ve şimdi sıkı durun,2017 eylül ayında ise 75 milyon değer biçilmiş 314 milyona sigorta edilmiş ,aradaki farka bakarmısınız,devasa rakamlar ,zaten şirketin %86 sı patronlarda ,müthiş değerli bir şirketi neden bu kadar ucuz gösteriyorlar ??? Artık Mızrak çuvala sığmayacak dostlar ,
    Kanal istanbul projesinin Sefaköy’den geçtiğine eminmişiz dostlar ? İstanbul’da olan arkadaşlar cevap verirse daha sağlıklı olur
    ,birde finansal raporlardaki 25.sayfayı arkadaşın biri sayfaya göndersin ,ben maalesef başaramadım,birde işaretlerse ne demek istediğimi borsaya yeni giren arkadaşlar anlamış olurlar
    Yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by tibet33 Yazıyı Oku
    0,70 e yolu var

ağzınızdan bal damlıyor

8.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Daha önce denk gelmiştim.Sert çıkış başlamadan önce en yüksek gördüğü seviyenin 10 üstünden dönmüştü.Bugün sert çıkış olunca dün gördüğü 1.08 in 10 üstü 1.18 görülür en son dedim aynen oldu.Alanlara geçmiş olsun.
    Alanlara geçmiş olsun dediğim için biraz tepki görmüştüm ama 0.99 1.05 tepeleri çizin neresi tepe kapanış belliydi.1.05e kadar düşmesi lazım demiştim.Çabuk geldi oraya.

Sayfa 60/139 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •