Sayfa 61/138 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 481 - 488 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Alanlara geçmiş olsun dediğim için biraz tepki görmüştüm ama 0.99 1.05 tepeleri çizin neresi tepe kapanış belliydi.1.05e kadar düşmesi lazım demiştim.Çabuk geldi oraya.
    perşembe gunu 6 mılyona yakın işlem oldu
    1- bu rakam 9.5 mılyona yakın fiili işlemde olan rakama gore işlem mıktarı çok yuksek
    2-bu kadar işlem eğer karşılıklı al gulum ver gulum ıse hısse dıbıne kadar toplu
    3-eğer toplu değilse peşrembe gunu şirketın halka açık kısmı resmen el değişti
    4- 2.80 halka açılmış ve o gunden bu yana hep duşen bir hısse
    5- şirket sahıplerini hakkını yemeyelım bu zamana kadar hiç hısse satmamışlar en azında dığer abıdıkler gıbı satım yonunde işlem yapmıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    hocam ben de görüşümü bildireyim.

1- perşembe günkü işlemlerin 600 bini dolu gerisi boş. teb ve deniz döküldü. bir iki sağlam alıcı gelirse diğer birkaç baskıcı da dökülebilir.

2- alıcının satıcılarla ilgisi yok. gerçek yatırımcı. ama hisse yeterince toplu mu bilemiyorum. sanmıoyrum. 2.5-3 milyon lot daha alırsa birileri o zaman olabilir.

3- halka açık hisselerden 15te 1i el değiştirdi. bu çok da önemli birşey değil.

4- dediğiniz gibi düşüyor.. 2007den beri işlem gören hisse adedi aynı. o dönemde 8100 olan ky sayısı 2016 sonunda 5415e düşmüş. muhtemelen birkaç ay sonra yayınlanacak 2017 sonu verilerinde bu sayının 5 binin altına düştüğünü görebiliriz.

5- bu gerçekten olumlu. hem holding hem melih çelet 2007den bu yana şirketin neredeyse 5te 1ini almışlar.

Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    perşembe gunu 6 mılyona yakın işlem oldu
    1- bu rakam 9.5 mılyona yakın fiili işlemde olan rakama gore işlem mıktarı çok yuksek
    2-bu kadar işlem eğer karşılıklı al gulum ver gulum ıse hısse dıbıne kadar toplu
    3-eğer toplu değilse peşrembe gunu şirketın halka açık kısmı resmen el değişti
    4- 2.80 halka açılmış ve o gunden bu yana hep duşen bir hısse
    5- şirket sahıplerini hakkını yemeyelım bu zamana kadar hiç hısse satmamışlar en azında dığer abıdıkler gıbı satım yonunde işlem yapmıyor
    ayrıca patron desanın bağlı ortaklığının %60ını 10.5 milyon euroya satmış.. bu rakam desanın borsa fiyatına eşit neredeyse. genel merkezdeki bina ve arsasının 7 dönüm olduğu söyleniyor. bu bölgede metrekare fiyatları (kanal istanbul açıklanmadan önce) 4-7 bin tl arasındaymış. hemen yanında avrupa konutları atakent 4 projesi gerçekleştirildi. http://emlaktuel.com/2016/08/08/halk...nin-radarinda/

şirket yatırımcısını süründürmüş. ben de derimoddan iyi bir karla çıkıp buraya geldim.

hepimize bol ve hayırlı kazançlar dilerim.

3. sn bahmet hayırlısı olsun siz varsanız hisseyi ekrana aldım.. son dönemde verimsiz mağazaları kapatmışlardı cirosu düştü ama kar marjında bir tık iyileşti....

desada derimde 4. ve 1. çeyrekte en verimli satışları yaparlar... bu önümüzdeki en önemli beklenti.. dolar bazlı kiralar pazarlama giderlerini arttıracak.. bunu desa da daha net göreceğiz.. derimde göremediğimiz bir durum.. 2 sinin aynı mağaza sayısına var.. derim daha çok ciro yapıyor... çeletler şuan satıyorum dese buda bedava..

4. ben boş hacimi kastettim 6 milyon derken ki takaslara bakdığımızda garantinin aldıgı 741 dışındakiler tırıvırı
    bu garantı alışları nereye evrilecek ya da bu alıcı desayı içselleltirenilecek mi
    bünyesinde tutup deva mı gelecek mi
    bu kadar hissey satmaya kalkarsa desa bunu kaldıramaz sığ ve alıcı yok gelmiyor

5.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    hocam ben de görüşümü bildireyim.

1- perşembe günkü işlemlerin 600 bini dolu gerisi boş. Teb ve deniz döküldü. Bir iki sağlam alıcı gelirse diğer birkaç baskıcı da dökülebilir.

2- alıcının satıcılarla ilgisi yok. Gerçek yatırımcı. Ama hisse yeterince toplu mu bilemiyorum. Sanmıoyrum. 2.5-3 milyon lot daha alırsa birileri o zaman olabilir.

3- halka açık hisselerden 15te 1i el değiştirdi. Bu çok da önemli birşey değil.

4- dediğiniz gibi düşüyor.. 2007den beri işlem gören hisse adedi aynı. O dönemde 8100 olan ky sayısı 2016 sonunda 5415e düşmüş. Muhtemelen birkaç ay sonra yayınlanacak 2017 sonu verilerinde bu sayının 5 binin altına düştüğünü görebiliriz.

5- bu gerçekten olumlu. Hem holding hem melih çelet 2007den bu yana şirketin neredeyse 5te 1ini almışlar.

Ayrıca patron desanın bağlı ortaklığının %60ını 10.5 milyon euroya satmış.. Bu rakam desanın borsa fiyatına eşit neredeyse. Genel merkezdeki bina ve arsasının 7 dönüm olduğu söyleniyor. Bu bölgede metrekare fiyatları (kanal istanbul açıklanmadan önce) 4-7 bin tl arasındaymış. Hemen yanında avrupa konutları atakent 4 projesi gerçekleştirildi. http://emlaktuel.com/2016/08/08/halk...nin-radarinda/

şirket yatırımcısını süründürmüş. Ben de derimoddan iyi bir karla çıkıp buraya geldim.

Hepimize bol ve hayırlı kazançlar dilerim.
    garantı alışı ile 1000-2000 lotlar ıle kademe duşulmesı bıter saDsım ama değişen biŞEy yok nerDeyse ben bıle en az ıkı uc kademeye oynatacam hısseyı

6. 1.06 da 100 bın alış var satış tarafı ıse en yuksek 1.13 de 68 bın

7. 1.08 de 35 bın

8. 1.08 44 bın oldu

Sayfa 61/138 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •