Sayfa 89/138 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 705 - 712 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1. geçen sene aynı döneme göre satışlarını 2 katına çıkarmış ve zarardan kara geçmiş yarın hareketlenebilir

2.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    samsonite tumi yi satın aldıktan sonra üretiminide türkiye de desa ya kaydırmış.sadece tumi nin cirosu 530 milyon dolar.desa ise bundan sonra personel sayısını oldukça fazla arttırmış.cirodada müthis bir artış var.önümüzdeki dönem inanılmaz bir ciroya ulaşabilir.y.t.d.
    evet bilançodanda görüldüğü üzere ihracat patlamış.daha bu hazırlık,bu bile tahtayı 1.80 e götürür.ama bence bomba 12 aylıkta patlar....y.t.d.

3. ne kadar karı gelmiş

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ne hikmetse bilancoları günü gününe gösteren bir site yok yazıklar olsun hangi cagda yaşıyoruz insan acıklanan bilancolara neden ulaşamaz eskiden para garanti diye bir site vardı onuda bilincli olarAK KALDIRDILAR YAZIKLAR OLSUN ... HİSSE CO diye bir site cıktı ararken karını yüzde 452 artırdı diyor ama ne kadar bilememdüşünün birde desa hakkında zor durumda diye algı yaptılar kücük yatırımcıların elinden alabildikleri kadar hisseyi aldılar artık bu ssatten sonra deri şirketlerinin yani derim le desa nın cok uzun yolları var bu benim fikrimdir kimseyi baglamaz allah hic bir zaman kul hakkı nasip etmesin yıllardan beri beni derimodcular bilir cok sabrettik artık sevinme sırası derimodculara gelsin inşallah ytd.

5. nasıl tavan olmadı hayret ya.faaliyet raporuna baktım .adamların cirosunun yapısı değişmiş.ayakkabı sadece 45.000.000tl.seyahat çanta 140.000.000. konfeksiyon 34.000.000 saraciye 26.000.000...y.t.d.

6. tahtada bi grup yükselmesin diye baskı kuruyor.onlardan güçlü olamadığımıza göre yapacak bişey yok....yarısını satıp büyük spek bekleyeceğiz....y.t.d.

7. 1111 adet 1 42 den satış benim işlemim 1 28 gibi almıştım. Dobur u iptal edip buna alım gönderdim ama nedense gerçekleşmemiş kalan kısmı alış emrinin. Alan hayrını görsün.

8. ciro artışı dikkat çekici... kar olmasada.. ilerleyen dönemlerde durum değişebilir..

Sayfa 89/138 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •