Sayfa 43/138 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 337 - 344 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Ankarada antares avm deki desa kapanmış bilginize.
    Kap da böyle bir bilgi yok

2. Desa da samsonaite zaten vardı bunu 40\60 oranında ortaklığa döktüler birleşik seyahat adlı şirket üzerinden ve yanılmıyorsam 7 Desa mağazası samsonaite oldu hemen en son da ürün anlaşması imzalandı ama miktar açıklama şu olmadı bu ortaklık Desa üzerinden gerçekleşirse iş değişir

3.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    Kap da böyle bir bilgi yok
    Ben Ankaradayım ve antares çok yakın.Ana kapıdan girince 4.5. mağazaydı.Heralde kat değişti dedim fakat kapanmış.Ankaradaki desa mağazaları yazarsanız antares yok artık.

4. doğrudur bişe diyemem de desa zaten sürekli mağza açıp kapatıyor ekonomik olmayan mağzaşaro kapatıyorum diyor zaten
    ama şu bir gerçek ki halal açıldığından beri ytırmcısına be vermiş
    o nedenle bu tarz hisseler zaman kaybı ben ucız kaldı due aldım 110 bin endekse kayıtsız kalmaz dedim ama malesef umruna değil şirket sahibi zaten sallamıyor hisse fiyatını arada sırada alım yapıyır ama kayda değer değil

5. ŞARTLAR OLUŞURSA FRANKFURT BORSASINA GİRERİZ. 2011 de ki haber komedi bunlar Frankfurt borsası diyor kendi borsasında en düşük guruba düşmüş hayaller ve gercekler

DESA´ya Almanya´dan gelen ortaklık ya da markayı yurtdışı borsalarda halka arz etme teklifleri ile ilgili Melih Çelet, "Bir Alman yatırım fonu bizimle ilgileniyor. Büyük ortak olmamız şart değil. Halka açık kısımdan pay alabilirler, hisselerimizin bir kısmını satabiliriz. Ar-Ge, istihdam açısından bizi ileriye götürecek bir birlikteliği reddetmeyiz." dedi. Çelet, Hong Kong borsası için de halk arzı düşünebileceklerini söyledi. Şirkete ait dataları söz konusu fonla paylaştıklarını ve müzakerelerin sürdüğünü kaydeden Çelet, "Biz uzun vadede razı olursak Frankfurt´ta hatta Hong Kong´da halka arz ile ilgili bir şey yapabiliriz." diye konuştu. Şirket, bu şekilde elde edilecek kaynağı global marka olma yolunda kullanmayı hedefliyor.

6. Desa anca afrikaya yamyamların. Borasına açılır.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by gobek Yazıyı Oku
    Desa anca afrikaya yamyamların. Borasına açılır.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu tür haberler bayatları zaten kimse inanmıyor artık
    Ancak şu gerçek ki Desa 1 TL komik bı rakam

8. 1.05 108500 adet var

Sayfa 43/138 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •