Sayfa 573/761 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Bu şirket yabancı ortak bulmaz ise bir cacık olmaz

2. Bu şirket sahipleri art niyetli olmasa çok değerli olur. Sahipleri yatırımcısıyla paylaşmayan tipler...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yılllarca bu günleri bekledik.hacim fiyat harekettliği izlmesi güzel oluyor ahh bir de kalıcı olsa artık şu fiyat hareketliliği...Bir de bu sessizlik fırtına öncesi mi, yoksa hareket mi bitti anlam veremdim.HAYIRLISI

4. Eksi açtığı gunleri seviyorum..

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

5. Hissenin speği gerçekten çok enteresan biri bir tanıdık aradım ama bulamadım bu elemanı tanıyan çok değişik bir tarzı var 25 yıllık borsacıyım böylesini ilk kez görüyorum ne yapmak istediğini çözemedim valla Ha kazandırıyor mu kazandırıyor ama gün içinde bir hisse ile bu kadar oynanmaz mal mı topluyo mal mı dağıtıyor amacı ne fantezi mi yapıyor hisseyi kendine oyuncak yapmış orası kesinde ben işin işinden çıkamıyorum ytd...

6. cıkışlarda hemen ver yüzde yüz kazan hele birde yüzde ona yakın yükselmişse kar cepte ortalama yerlerde yükseltip düşürünce nasıl para kazanıyor 30 senelik borsacıyım cözemiyorum tamam bazılarımız yükselince verip kazanabiliyor ama bu yükseltenler yüzde yüz zararda bazılarımızın bu yükselişte satarak kazandıgımız üc beş kuruş tamamda bu aadam bu zararı her zaman neden bile bile ceker anlamadım yani düşürünce 1.3 gün yükseltip ters yapsa o da yıllardan beri yok yapmıyor bu adam her defasında bu zararı nasıl karşılıyor artık cümle alem ögrendi derimodu yüksekten ver ortalamanın elli yüz kaadame aşagısından al ne kolay para kazanmak bir defa olsun satanları pişman etmedi ettiysede ertesi gün yine tepetaklak uzak durun bu hisseden ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    cıkışlarda hemen ver yüzde yüz kazan hele birde yüzde ona yakın yükselmişse kar cepte ortalama yerlerde yükseltip düşürünce nasıl para kazanıyor 30 senelik borsacıyım cözemiyorum tamam bazılarımız yükselince verip kazanabiliyor ama bu yükseltenler yüzde yüz zararda bazılarımızın bu yükselişte satarak kazandıgımız üc beş kuruş tamamda bu aadam bu zararı her zaman neden bile bile ceker anlamadım yani düşürünce 1.3 gün yükseltip ters yapsa o da yıllardan beri yok yapmıyor bu adam her defasında bu zararı nasıl karşılıyor artık cümle alem ögrendi derimodu yüksekten ver ortalamanın elli yüz kaadame aşagısından al ne kolay para kazanmak bir defa olsun satanları pişman etmedi ettiysede ertesi gün yine tepetaklak uzak durun bu hisseden ytd.

Demek istediğim bu işte adam trade edene resmen bedava para dağıtıyor hani kaldırıp götürüyormuş gibi satanlara daha yukarıdan malı yıksa tamam diyecem ama hep aynı hareket çok enteresan

8. Artı eksi yüksek fark yapıp dikkat çekmek istiyor olabilir hisseye. Bu hareketlerden sonra sert yukarı hareketler gelebilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 573/761 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •