Sayfa 583/761 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Hepimiz hata yapıyoruz hata yapmamak Yaradana mahsus...Önemli olan hatalardan ders çıkarıp tecrübe edinebilmek ama ilk kural borsaya uygun yatırımcı profili bunu başaramıyorsan hiç bulaşmayacaksın.25 yıl oldu borsa ile tanışalı hayatımın her döneminde hep risk aldım çok kazandım da kaybettim de ilk borsayla tanıştığımda bir cogumuz gibi kazandım Ne tatlı gelmişti o kazanç ögrenciydim daha gittim kendime o zaman en cok istediğim seyi aldım sonra dedim ki ne kadar kolaymış burda kazanmak ben başka iş yapmam Hoş sonra mesleğim oldu da Sonrasında tabi ilk paramı batırışım var onu da unutamam Uzun lafın kısası çelik gibi bir irade sabır ve risk alabilme gücü doğru noktalarda alım satım yapabilmek ve en önemlisi piyasanın kötü olduğu kriz dönemlerinde çok az yorum okumak...Borsa psikolojik bir savaştır.Amerika ile Rusyayı savaştırdılar 2 gündür neler yazıldı 60 binler 70 binler havada uçuştu herkes özellikle yeni başlayanlar bir panikle mal çıktı.Hoş sıkıntı bir süre daha devam edecek endekste dikkatli olmakta fayda var...Büyük oynuyorlar üzerimize...
     Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Evet kuresel sermaye, dediginiz gibi bizim ve bizim gibi ulkeler uzerinden surekli kazanc sagliyor. Calisiyoruz kazaniyoruz borclaniyoruz, birde bakiyoruz ki donem donem erimisiz, ya da yeteri kadar zenginlesememisiz. Bazen kuresel sermayenin inatla ve israrla buyuk bir istahla somurdugu zavallilar gibi hissediyorum kendimi. Bu vesile ile tum forumdaslarimizin kandilini kutluyorum. Hayirli cumalar. Allah dogruyu guzeli bulmak isteyenlerin yolunu aydinlatacak imkanlar versin.
    aynen katılıyorum geçen haftaki panikleme ile çok güzel mal topladılar. tecrübe acı acı kazanılan pahalı birşey.

İfadelerimi negenmis olmanizdan memnuniyet duydum. Tesekkurler, Syn, borabora.

3. Piyasaya rağmen güzel tutunuyor. Hisseye sahip çıkıldığı çok belli (bugün 10.90 dan aldım)

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
     Alıntı Originally Posted by a_ozdemir34 Yazıyı Oku
    Piyasaya rağmen güzel tutunuyor. Hisseye sahip çıkıldığı çok belli (bugün 10.90 dan aldım)
    Endeks ekside olduğunda genelde hep bunu yapıyor. Sizde uzun zamandır bu kağıttasınız . Bunu farketmiş olmanız gerekirdi . Düşük fiyatlardan alım fırsatı vermez umarım spek. Gerçi merak ettiğim şey derimin bu fiyatları ucuz mu ki ? Piyasa değeri defter değeri bakkal hesabı yapsak kaç olur ve ya olmalı

5. endeks ekside oldugu zaman genelde bunu yapıyormuş pef vede pef ne uyduruk söz acemi borsacı ben bu hissede 15 senemi gecirmek üzereyim endeks 30 gün ekside olsa ancak bir defa veya iki defa böyle ters yaapar hepsi o kadarsanki biliyormuş gibi sizin bunu bilmeniz lazım deyip akıl veriyon ne kadar garip kişiler varsa gelmiş derimin tadı kalmadı sana bir akıl verecek acemi arkadaş derimde yükselişi gördünmü hemen ver yüzde yüz en az otuz kademe aşagıya alırsın işte sana en büyük ders vede tiyo derimod bu aadanlardan kurtulmadıgı sürece bir b.... olmaz şimdiden 4 mayıs genel kurul sonucunu yazıyorum iyi bakın (genişleyen iş hacmimiz sebebiyle karımızı cebe atıyoruz hepsi bu kadar bankalardan borc almaya devam karları faize vermeye devam ) yahu ben bu adamları en yüksek merciye şikayet ettim hala cevap gelmedi ytd.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
     Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    endeks ekside oldugu zaman genelde bunu yapıyormuş pef vede pef ne uyduruk söz acemi borsacı ben bu hissede 15 senemi gecirmek üzereyim endeks 30 gün ekside olsa ancak bir defa veya iki defa böyle ters yaapar hepsi o kadarsanki biliyormuş gibi sizin bunu bilmeniz lazım deyip akıl veriyon ne kadar garip kişiler varsa gelmiş derimin tadı kalmadı sana bir akıl verecek acemi arkadaş derimde yükselişi gördünmü hemen ver yüzde yüz en az otuz kademe aşagıya alırsın işte sana en büyük ders vede tiyo derimod bu aadanlardan kurtulmadıgı sürece bir b.... olmaz şimdiden 4 mayıs genel kurul sonucunu yazıyorum iyi bakın (genişleyen iş hacmimiz sebebiyle karımızı cebe atıyoruz hepsi bu kadar bankalardan borc almaya devam karları faize vermeye devam ) yahu ben bu adamları en yüksek merciye şikayet ettim hala cevap gelmedi ytd.
    Acemi borsacı olduğum doğrudur. Ama şunu söylemeliyim son zamanlardaki hareketlerini belirtmek istedim. Son 15 yıl sizin olsun😅. Ayrıca kazandığı parayı dağıtan kaç şirket var bu piyasada. Temettü verenlerde komik rakamlarla bu payı dağıtıyor. Sanki sadece DERIM bunu yapıyormuş gibi bi algi yaratmayın bence. Kim hak hukukla temettü dağıtmış ky ye.

7. Arkadaşlar kupadan elenince tek gerçeğin lig olduğunu yazmıştım ve hisseye etkisi nerdeyse olmadı. Hepimiz biliyoruz ki hisse ne kadın takımı ne Türkiye kupası vs den ufak kıpırtı dılında etkilenmez. Tek gerçek şampiyonluk iddiası. 2-3 galibiyet, son dört haftaya girilmesi ve derbinin evinde çok daha iyi oynayan Gs nin stadında olmasının yanına yine hisseye olumlu olumsuz etkisi bir sınırlıdan biraz öte olabilecek Uefa kararının şimdiden olumlu gelmesi bu hafta içi için hisseyi baya hareketlendirir. Parametreler gayet olumlu kısa vade için. Ayrıca bistte şampıyonluk primlemesi şuan birçok yatırımcı için iştah kabartıcı olsa gerek. Ama öyle büyük çıkışlar 3 ler falan için bu hafta henüz erken. Bjk maçını kaybetmezse ve Osmanlı Başakşehire çelme takarsa o zaman sert yükselişimiz başlar. Ytd

8. cöp kadar degersiz hisse uzak durun tabana yazın almak istiyorsanız ben yazdım alınca yukarı yazın kazanın bu hisse aktiften alınmaz .ytd

Sayfa 583/761 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •