Sayfa 664/761 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Nasreddin hoca misali konuşmayın daglara diken ekecem borcumu odeyecegim vs.her şey ortada

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    989
    Sayın matrix_11 den alıntıdır... "Ben işin uzmanıyım diyemem, ayrıca bu hisseyi de takip etmiyorum. Ancak bu tür sığ hisselere dikkatli yaklaşmak kulaktan dolma bilgiler ile yatırım yapmamak gerekir. Ekte bir grafik gönderiyorum. Ama bugün kapanış itibariyle daralan kanal desteğinde. 9.04 üstüne hacimli geçilmedikten sonra sıkıntı devam eder. Eger 8.64 altına hacimli inerse 7.82 ye kadar geri çekilme devam edebilir. Diğer göstergelere göre 8.99 9.00 seviyelerine doğru yılın ilk haftasında hareket ihtimali olabilir. Eğer çok zarar yoksa bazen zarar büyümeden vedalaşmak akıllıca olabilir. Orta vade pozitif harekette 9.69 10.84 gündeme gelebilir. "

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    989

Değerli, derimod takipçileri, bugün dahil son 10 günlük işlem hacmini öğrenmek istiyorum. Kaynak bulamadım. Başka imkanım da yok. Rica etsem kullandığınız programlardan ya da bir link bildirebilirmişim is. Şimdiden tesekkur ederim.

5. derimodun tüm ürünleri 3bay denen sistemden 192 ülkete amerika almanya ingiltere fransa dahil satış yapılıyor 3 hafta önceki ekonomist dergisi sayfa 40 da tam bölüm derimod sayfası vardı ben bu haberi görenler ellerindeki hisseye sahip cıkar diyordum ama her halde kimse dergi almıyor vede okumuyor benim şahsi görüşümdür bu haberden sonra beklentim tüm zamanların en büyük satış cirosu tüm zamanların 4 ceyrek bilancosu tüm zamanların 12 aylık bilancosu benim beklentimdir biraz aklı olan beyni olan birde kışın derimodun bilancosunun cok iyi gelecegini düşünen beyinli yatırımcılar varsa elindeki hisseye sahip cıkarlar ben her zamankinden cok iyimserim artık sıra bizde bir lot derimod satıp 2.5 lot denizbank alınıyordu var siz düşünün zararı artık hic bir şey bilancodan sonra eskisi gibi olmayacak magaza acmadan bu sistemle 192 ülkeye ihracak müthiş bir şey dışarıda reklamlarla ihracat patlaması bekliyorum.başta dedigim gibi mantıklı düşünün dogrumu söylüyorum yorum yapın benimle aynı fikirde olan arkadaşlarda kendi yorumlarını bekliyorum ytd

Merhaba nasılsınız. Siz bu hisseye çok emek ve değer verdiniz. Sizin bu hisseden yeteri kadar kazançlı çikmanizi gönülden diliyorum. Uzun yıllar bütün dergileri alıp okuyordum. Hatta arşiv bile yapmışdim. Bir sel baskininda bir çok değerli eşyalarınla birlikte dergilerimde telef oldu. Üzüldüm. Daha da dergi almayı bıraktım. Arada alıp göz atadım geliyor, Evde poşetini dahi açmadığım bir çok dergi var. Eski tadı vermiyor dergiler. İnternet okuma isini dejenere etti.
    Hisseden 2018 ilk aylarında cikdim.
    Dün sanki bir canlılık var gibi geldi bana.
    O yüzden de hacim bilgisi sormusdum.
    Hastahane odasindayim imkanların kısıtlı.
    Sanırım alim yönünde içimde bir istek olușdu.
    Verdiğiniz bilgiler çok önemli ve değerli.
    Bu haber eskiden olsa, en az bir seans tavan yaptırırdı.
    Yeni yilinizi kutlar, 2019 un size şans getirmesini dilerim.

7. acil şifalar dilerim cumnız mübarek olsun tşk

8. 2019 yılı tüm yatırımcılara şanslar getirsin öngörü ve düşüncelerini paylaşıtorum ama şimdiki devir kumar devri olmuş hep aynı hisseler aynı şahıslar inanın öyle kıymetli hisseler varki şaşarsınız ama bu hisseler dururken adam yani spek kafayı takmışsa hisseyi ucuruyor bir delikanlı derime girmedi ama üstteki yazımda belirttigim gibi bu sene cok ümitliyim rabbimin izniyle umudum cok fazla eraydın her şey gönlüce olsun senin donanımlı borsacı oldugun belli uzun yıllardır dergi aldım en son 6 sene önce biraktım ama arada dergilerin başlıklarına göre alıyorum bilanco zamanı alıyorum şidiki dergiler sadece 30 endeks hisselerine yorum yapıyorlar ondan bıraktım önceden borsacı borsa dergileri vardı tam 6 cuval oldu sonra hanımla papaz olduk hepsini cöpe attım şimdide bildigin gibi internette aaraştırıyorum ama genede nafile guruplat hisseye girdimi alıp götürüyor fiatı 8 tl olupta yüzde 300 temettü verecek hisseler var ama nafile gitmez her neyse nasip olsa hintten yeemenden gelir her zaman dua ederim allahım hayrını görmeyeceksem borsada kazandırma diye sonra yazıma devam ederim yaş ilerleyince yazımın devamını getiremiyorum herkese hayırlı rızklar ytd.

Sayfa 664/761 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •