Sayfa 83/761 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 657 - 664 arası.

Konu: DERIM - Derimod

erryan Guest
     Alıntı Originally Posted by Smallwolf Yazıyı Oku
    Asuzudan çıkanları çağırmışınız.İlk girişimizi bugün
    yaptık hayırlısı bakalım

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Oo ben hergün topluyom ufak ufak. Acemsah hocam benim için değerlidir. Yıllardır bilirim o yüzden sıkıntı yok. Hele bi acem hocama başladınlar bombardımana p daha güzel oluyo hisse çıkınca sesleri çıkmıyo. Ha bu arada asuzudan bir tane bile lot satmadım hedef 25... bu arada selamlar

2.  Alıntı Originally Posted by erryan Yazıyı Oku
    Oo ben hergün topluyom ufak ufak. Acemsah hocam benim için değerlidir. Yıllardır bilirim o yüzden sıkıntı yok. Hele bi acem hocama başladınlar bombardımana p daha güzel oluyo hisse çıkınca sesleri çıkmıyo. Ha bu arada asuzudan bir tane bile lot satmadım hedef 25... bu arada selamlar
    Tebrik ederim. Böyle değerli insanlarla tanıştığım için teşekkür ederim arkadaş ım

erryan Guest
    Valla en zoru ne bi asuzu ya bak bi anele ye bak bi derimoda bak. Zor oluyo. Sonrada düşünüyorum acem hocam bu bilgileri bulabilmek için ne kadar cok zaman harcıyor ve bize bunu sunuyor. Takdir edilmesi gereken bir davranış.

erryan Guest
     Alıntı Originally Posted by Smallwolf Yazıyı Oku
    Tebrik ederim. Böyle değerli insanlarla tanıştığım için teşekkür ederim arkadaş ım

Esas ben teşekkür ederim şuan asuzu grubu kaynıyo günlükçü dolmuş çok boş muhabbet var. Hep beraber yolumuza bakalım. Ben bile bugun asuzuya karıma baktım korktum. Seytan dedi sat. Ya piyango bana vurmuş neden satayım. 2021 satarım

erryan Guest
    Ya bu arada kusura bakmayın cok yazdım. Acem kim 0.90 da iken yataş uçacak kacacak dedi kimse inanmadı. Cok laf yedi millet 2 olunca sattı (bende) . Şimdi 24 lerde. O yüzden uzuncu olun. Ve size gercek yolu gösteren biri varsa dahada sarılın hissenize.

6. arkadaslar derimod benim eski goz agrimdir.. buradaki en eski lotlara sahibim... lakin biraz artirmak geregi duyduk .
    iste nedenlerini acikladik..
    birlesme hem bize hem patrona gerekli..
    piyasada 1.5 milyon lot var...

derimod gercekten ilginc hissedir.. kendisi markasina yilda 15 -20 milyon harcayipta borsa degeri 40 milyonda kalabilen nadir sirkettir

gelinen noktada turkiyede 125 magaza yurtdisinda 50 magazaya ulasmistir..
    kendileri ufak ama beko markasi ile birlikte turkiyenin yurtdisinda en bilinen global markasidir..

birlesik derimodun gercek degerini ben burada yaxmayayim inanamazsiniz..
    patron bey bogazda yalinin elektrik faturalarindan biraz kissa derimod 50lira olur...

o sebeple sirketin kayitli sermaye artirimini onemsiyoruz ve artik saat gozluk parfum taki gibi tam bir moda sirketi olmasini bekliyoruz.

bunun arabistanda birden acilan 5 magazada bizim dikkatimizi cekti umarim araplarinda ilgisini cekmistir.
    2 Milyar Dolar

7. Arabistan ve katar isimlerini duyunca elim ayağım birbirine dolaşıyor 😁

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Benim favorim herzaman hisse sayısı az olan hisseler olmuştur.heran yeni bir doğum olabilyor.bunu.nugyo 8 milyon lot sayısında.yaşadık. şimdi asuda yaşadık.şimdide dermde yaşarız inşallah.inşaallah katkısı olanlara çok teşekkür edrim.özellikle Acemşah hocam size minnettarım

Sayfa 83/761 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •