Sayfa 656/761 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Bugüne kadar hep olumlu düşünmeye çalıştım ama gerçek şu.10 yıllık derimod bilançosu:Temettü vermez,sermaye artırmaz,karını fason şirketine aktarır,patron sürekli ağlar,sürekli yalan söyler,16 trilyona arsa satar milim kımıldamaz aksine aşağı verir, bilançolar gelir iyi ya da kötü farketmez verir aşağıya sonu yok.Diyelim ki bedelsiz verdi.Hiç sanmıyorum bu kağıdın primleneceğini.Umutsuzluğum her geçen gün daha da artıyor.Bi cacık olmaz bundan.Birleşme bile olsa bi halt olmaz

2. hareket ve davranışlarıyla acıklanan bilancolarala yıllardan beri söz verip sözlerini yerine getirmemeleri ile tüm yatırımcılara bu duyguları veriyor inşallah bu saatten sonra yatırımcıların borsada kazanmaları icin olumlu haberleri teker teker yürürlüge koyarlar vede hic unutmuyorum bana 2017 yılında kar payı vercegiz diye üstüne basa basa söz verdiler aama uygulaamadılar bu bakımdan güvenirlikleri sorgulanır blomberge cıkartım ama kimse soru soramadı ümit zaiminde yatırımcılaara gazetelerde vermiş oldugu sözler vede beyanları vardı kimseye soru sorma hakı vermediler birde canlıda konuşmadı cünküsorulardan korktular bir şirketin yıllardan beri kar acıklayıp temettü vermeme gibi bir hakkı varmı bilen yazsın şirkete soru sorun sayfada yazın hep bizden beklemeyen bu yatırımcıların en dogal hakkı allalını seven şirketi arayıp sorsun sevap kazanın ytd.

3. arena bilgisayara bakın 14 tirilyon zarar acıkadı şirket o zamandan beri yüzde 15 pirim yaptı neden cünkü ceosu blumberge cıktı şirketini öve öve bitiremedi ondan birde kar acıklasaydı ucardı adamlar her sene kar payı verdiler güvenilir olduklarını ispatladılar ytd.

4. En kötü karar kararsızlıktan iyidir.Haydi Zaim amca ömür bitiyor

5. gelen bilancolar icler acısı yatırımcılar derimim bilancosunu görün artık üstüne üstük 12 aylık kış bilancosu en iyi gelen hisselerden biri her halde turizım hissesi 12 aylıkta iyi bilanco acıklayacak degil aklınızı kullanın o na göre hisse secin ytd.

6. dünkü acıklanan bilancolardan ak enerji 2 katrilyona yakın zarar cimenteş 50 tr zarar cimbeton 6 tr zarar asuzu 90 tr zarar aama hepside derim den şu an iyi durumdaalar hatta artıdalar ben böyle borsayı .................yim ytd ayrıca derimi verenleride ......

7. Hocam kaç senedir yazıyorsun...Anla artık bi cacık olmaz bu kağıttan. Bir seans da 2000 lot işlem gören tahtadan ne hayır gelir allah aşkına. Ben kapattım derim defterini 10 u görsün vercem ellerine.Sen de aynısını yap yazık sana da kaç senedir yazıyorsun hep aynı şeyleri.Bir kağıt gidecekse gider.Pazarlama şirketi orda durduğu sürece bu tahtadan bişey olmaz.Şirketin patronu bir gün derimod hisse senedinden bahsetmiş mi yok.Biz şurda yanıldık. Derimod adının temsilcisinin borsadaki halka açık şirket olduğunu sandık.Şirketin patronu ciro açıklarken bile pazarlama şirketininkini açıklıyor.Yani şirketin bizle yani borsadaki derimodla hiç alakası yok.Göstermelik olarak mecburiyetten borsadaki şirket duruyor.5 trilyon sermaye koymuşlar.tahtanın başına da bekçi.Al gülüm ver gülüm.Biz hariçherkes de biliyor.Gerçek derimod borsadaki değil pazarlama adı verdikleri firma olduğunu.O yüzden ne kadar kar yazarsa yazsın kimse bulaşmıyor.Patron kanunlarda bir açık bulsa borsadaki derimod u öğleden sonra kapatır.Umrunda değil yatırımcı.Ytd. Sadece yılların tecrübesidir yazdıklarım

8. zamanderim güzel yazmışsın güzel özetlemişsin aynen katılıyorum dogruları söyledin ümit zaime soracaktım ama soruları kabul etmediler zaman derim senden bir istegim varbu yazdıklarını soru olarak biraz genişleterek yetgili kişilere sor bu şirkette bayan yöneticiler hissederler var onlardan neden bir acıklama cıkmıyor insanlar yani bu yöneticiler kendilerinin cogunlukta oldugu hisselerinin pirimlendigini neden istemezler bunu anlamıyorum neden hala kar payı vermezler neden hala birleşmezler verilen sözler neden tutulmaz bunları sor bu kadar yalan yeter artık şirket hisselerinin degerlenmesi icin ne yapmaları gerekiyorsa yapsınlar artık zaman derim şu numaradan şirketin ceosunu ara sorularını önceden yaz görüştügünde bire bir taz yok acmazlarsa meil yaz oda tuncay beye ama telefono vevap vereceklerini tahmin ediyorum eger geenede sorulara cevap vermezlerse o zaman istersen cıkabilirsin ama son gez bu şansı kullan.ytd
    tel o5307672919 zafer uysal

Sayfa 656/761 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •