Sayfa 666/761 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    şarkülü gene kaydı dgzete bir haftada 100 de yüz pirimli bir hafta önce derimi vrsayımla yazıyorom aynı sayfada oldugu icin satsak yılların zararı cıkacaktı denizbank 1.5 ay önce 4 tl idi şimdi 22 tl fırsatlar var ama dedigim gibi aldıgım güne lanet olsun aile şirketlerini allahim kahretsin ytd.
    Her çıkan hisseyle teraziye mi bırakacağız ? Bimeks te almış olabilirdin 2 tl den şimdi 0.07
    Yükselen hisseleri madem çok iyi biliyorsun sat hisseni git bildiğini al burada bela okuma

2.  Alıntı Originally Posted by Gıcır Yazıyı Oku
    Her çıkan hisseyle teraziye mi bırakacağız ? Bimeks te almış olabilirdin 2 tl den şimdi 0.07
    Yükselen hisseleri madem çok iyi biliyorsun sat hisseni git bildiğini al burada bela okuma
    Iyi akşamlar; Derimod gibi firmalar ülkemizin en köklü ve değerli şirketleridir. Ayrıca şirketin patronu ümit beyde mütevazi ve çok değerli bir insandır. Şirketi en güzel noktalara getirmek için çaba harcayan bir kişiliktir. Lütfen beddua ederek şirketi kötülemenin hiç kimseye fayda sağlamayacağını belirtip sağlık mutlu ve bol kazançlı günler dilerim.

3. gıcır şöyle bir on sene beklede gör anyayı konyayı görürsün hadi diyelim ümit zaim hakkında dogruyu söyledin bu derimodun o kadar ortagı olan bayan akrabaları var onlarda 1o yıllardır bizim hisse senedimiz hicmi deger kazanmıyor deyip baş kaldırmazlarmı kaldırmazlar cünkü pazarlamanın kar payları nereye gidiyor gittigi yer belli olmamış olsa onlarda neden kar payı almıyoruz diye ayaga kalkarlardı acıklasınlar kpazarlamadan kar payı aldıklarını inanalım gıcırmısın mıcırmısın adamları tanımadan atlama altta kalırsın ben 12 senedir bu yöneticilerle cok görüştüm her sözleri yalan cıktı bu senede yine kar payı vermiyecekler nedenide genişleyen iş hacmimiz diyecekler yıllardır ceplerinin genişligi bitmedi eger yine kar payı vermicez derlerse önce spk ya sonrada iş mahkemesini şikayet edecegim ytd.

Sayın borsabilgini, merhaba nasılsınız. Boşverin yormayin kendinizi, su akacak yolunu bulacak. İnşallah temuttulerde, yıllık kayiplarda telafi olacak. Hissetmemize güvenelim. Rabbim doğru kararlarla, doğru zamanlamayla, vagondan inmeyi nasip etsin. O zaman çokda uzak da olmayacak inşallah. Ben tünelin sonunda ışığı görür gibiyim. Tüm hissedarlarımıza selamlar.

5. Ilk halka arz dan bu tarafa takip ettigim ancak az bir miktar yeni aldım bu hissenin minimum maksimum çıktığı yer belli uzun süre takip edenler bilir bir de tv kanallarinda yogun reklam var bu fiyatlardan daha iyisini hakediyor y.t.d.

[QUOTE=ALAYLI 06;3039949]Ilk halka arz dan bu tarafa takip ettigim ancak az bir miktar yeni aldım bu hissenin minimum maksimum çıktığı yer belli uzun süre takip edenler bilir bir de tv kanallarinda yogun reklam var bu fiyatlardan daha iyisini hakediyor y.t

Değerlendirmelerini de katılıyorum. Alim yönündeki az bir miktar ifadenize üzüldüm. Daha çok kazanmanızı isterdim. Tabi doğru zamanda vagondan inilebilecekse.

7. eaydın 2003 tüm temenninlerine katılıyorum bende bu sene derimden ümitliyim görüşlerini yazılarını seviyorum inşallah en güzel zamanlarda yazışmak nasip olur güzel allahım derimod yöneticilerine dürüstlük nasip eder ömrüm göctü yeter artık her şeyin hatta fiatının bile tarihi rekorlar kırdıgı günleri hepimiz görürüz.ytd.

8. önümüzdeki haftalar 12 aylık bilanço beklentisine hisseler girecek lütfen iyi anlayan birisi cevap versin
    1- bilanço kesinlikle iyi geler diyen varmı
    2-ne kadar gelirse fiyat olarak iyi olur tahminen. Teşekkürler

Sayfa 666/761 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •