Sayfa 614/761 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. 16.500 milyon artı 75 milyon borclamnadan gelecek para nerdeyse 100.milyon tl herkes gibi bende cok merak ediyorumbu paralar elbette kullanılacak yeri hazırdır ama nerede sabır ytd.

2. bu hisseden şeytan bile korkar .

100 milyonun ne yapilacagi konusunda bir fikrim var. Patronun paraya ihtiyaci var fakat patron bu parayi kazandiklarindan degilde yatirimcilarin uzerinden kazan mak istiyor varsayalim.
    Ne yapmak lazim bedelli sermaye artisi yapmak lazim. Peki hisse patronun elindeyse bedelli ye odenecek para nerden bulunacak, iste bu 100 milyondan karsilanacak.
    Peki yatirimcilar bedelliye ragbet edecek mi.
    İste burada da bedelsiz potansiyeli devreye sokulup yatirimci ozendirilecek.
    Patronun karar vermesi husus iyi bir yukselis ivmesi yakalayabilmesi icin bedelli bedelsiz oranini kaca kac belirleyecegini iyi hesaplayabilmesidir.
    Bizim icin bedelsiz hesabi kolay olabilir, ancak bedelli hesabini soz konusu bu 100 milhon a orantilamak gerekecek gibi gorunuyor.

Bugun hava sicak nemli ve gunesli, sanirim bu yuzden olacak hayal kurma istegim yukselmis gibi. Umarim bu hayaller, gercege donmez. Yoksa cok populer olurum. Populer olmayida hic sevmem.
    Allah tum guzel insanlarimiza bu donemlerde saglik sihhat ve huzur nasip etsin

4. derimod hissesi almayı düşünenlere tavsiyemdir bu hisseyi almadan cok iyi düşünün aşagı yukarı 10 yıllardır bu hissedeyim girdigim gün bittigim gün oldu beni şeker hastası tansiyon hastası yaptı bu hissenin özünde karaktersizlik var kimseye kazandırmaz ayda yılda bir tepki yükselişinde en yüksekten sattın sattın yoksa yine aylarca beklersin arada sırada bende daha dogrusu iki sefer yüksekten az da olsa verdim üc beş kuruş kazandım ama hep zarardan kar inanın endeksin 50 binli 70 binli rakamlar arasında 10.5 ten almışlıgım bile var şu an ki fiatından bile cok yükseklerden aldım yani gencler bu hisse lanetlidir ahlıdır beddualıdır cünkü haram var bu hissede hala daha acıklanmadı hisse mahkemelik sonucu acıklanmadı kac defa sorduysamda cevap veren olmadı benim gibi kahrolmak istemiyorsanız bu hissden dünyanın öbür ucuna kacın milyonda bir iyi bir haber gelirse belki o zaman alıp satın ama gene durmayınaşagı yukarı 20 senedir bu hisseyi takip ediyorum 10 yıldırda elimde zarar dünya ...benim düştügüm hataya düşmeyin yıgınla iyi hisse var oralara yönelin yemin ediyorum kalbimden gecenleri anlattım hic bir ard niyetim yoktur bana derseniz sat amca kurtul cok zararım var birde al sat yapamıyorum bende daha önce burcelik vardı ondada10 yıl durdum ama o kazandırdı zarar ettirmedi borsada birazda şans da yüzüne gülecek kardeşim . ytd

5. 75 milyon borçlanmadan para gelmesi iyi değildir.. Şuan faizler %20 yani yıllık 15 milyon faiz ödeyecek demek.. Onun yerine hisse satsa ortak alsa o parayı sermayeye koysa. Faiz parası cepte kalacak... Bu şirkete nakit lazım.. Borç para değil.. Zorda oldukları için binayı sattılar... Akıllı davranıp acil 100 milyon civarı nakit bulmaları lazım.. Bu borçla dümen dönmez.. Arsa parası da faize gider yoksa...

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : mdal; 10-07-2018 saat: 14:22.

Zengin bir evlilik şart...

Ölü toprağı serpilmiş buraya

Huawei Mate 10 pro cihazımdan hisse.net mobile app gönderildi.

Hergün 600-700bin işlem yapan tahta 10bin yapamaz olmuş.

Huawei Mate 10 pro cihazımdan hisse.net mobile app gönderildi.

Sayfa 614/761 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •