Sayfa 298/761 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Cok buyuk isi bilen traderler var derimodda... film izlemekten daha keyifli... bakalim hangi trader digerlerini alt edecek...!
    Vallaha şahım ben trade ediyorum, çok tatlı para kazandım ayıptır söylemesi, ama bunu her fırsatta burada dillendirmenin anlamı yok. o bıdı bıdı edenler muhtemelen iyi bir darbe yemişler, acayip yara oluşmuş vücutlarında...

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmet1972 Yazıyı Oku
    Vallaha şahım ben trade ediyorum, çok tatlı para kazandım ayıptır söylemesi, ama bunu her fırsatta burada dillendirmenin anlamı yok. o bıdı bıdı edenler muhtemelen iyi bir darbe yemişler, acayip yara oluşmuş vücutlarında...
    valla yapabilene helal olsun ama gordugum kadariyla traderler derimodda cok tokat yediler.. tokat manyagi yaptilar adamlari cogu %100 zararda hisse %60 yukarda olmasina ragmen... Resmen sanat isliyorlar...
    Bu tokat yiyen traderler kızip 16 ya 17 ye surerlerse hic şasirmam...
    ben bu isleri bilmedgim icin simdilik nacizane %60 kar ile oturuyom ve muthis zevkli bir kapismaca var...
    Kızgın tokat yiyen traderlerin artik galip gelmeleri icin 17 lere vurdurmalarini bekliyorum..!
    2 Milyar Dolar

3. 9'lardayken sırf yüksek lisansı bedavaya getirmek için alıp kısa vadede alıp satmak için girmiştim hatta ödeme günü de geldi çattı ama kemerleri bağlasak daha iyi olacak galiba

Yatırım tavsiyesi değildir

4. Bilanço 1.3, geleceğe dair önemli kararlar mart ve genel kurul toplantı nisan

sonrası temmuz tahvil ödemesi,,,,,,,,,,,

hepside kısa zaman içinde,,,

5. borcu borçla ödeme devri kapatmasını,,, kazancın faize gidişi engellenir,,,,, yüksek getirili firma özelliğine kavuşur,,,,

günümüzde aranan özellik bunlardır,,,

faiz kötü bir şey,,,,

ytd değildir,,,,

6. 1318 destekli kapanırsa,,,,,,,,,,,,, vitesi geri takmaz ise 20 yıllık dirençleri gündemde,,,

7. Gbpusd 1,40 kırdı,,,, üzeri roket demiştim. 1,42 oldu.. Eurusd 1,24 süper kazanç

8. Altın ve gümüş de roketlenebilir.

Sayfa 298/761 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •