Sayfa 662/761 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. bakın yazım hala üstte dezicde gececek dedim hemde yüzde 20 fark utan derim allah seni kahretsin ytd.

2. desa bir ayda yüzde 75 pirimli o da şimdilik dermod 30 senedir bırakın pirimi 2 gün arka arkaya pirim yaptıgı görülmemiş bu l....hisseden uzak durmalıymış ama kolumu kaptırdım kurtulamıyorum bu lanetten gencler siz siz olun aile şirketlerinin yanından dahi gecmeyin düşünün bir şirketki 10 yıldır temettü dagıtmaz spk da bu na karışamaz yok böyle hisse bunların paralarını geberdikleri zaman mezarlarına boyacak orda bozdurup harcasınlar o zafer denen k.....siz bana kac defa söz verdi temettü verecegiz diye ama hep yalan hep yalan bunların allahım da dahil hic bir kurum vede kuruluştan korkuları yok almayın kacın bu adanların hisselerinden 10 yıldır elimde param kuşa degil karıncaya döndü hakkım ümit zaim vede ogullarına kardeşlerine zehir olsun kul hakkı olsun neden satmıyon derseniz öyle bir bilanco oyunu yapıyorlarki satamıyorsun şimdide diyoruzki 12 aylıgı iyi gelir ceket satıyor bot satıyor her zamaNDA 12 AYLIK İYİ GELİR DİYORSUNUZ BEKLİYORUZ AMA NE YAPIP YAPIYORLAR GENE İYİ BİLANCO GÖNDERMEYİP YANİ 5 TR YON CİVARı bir bilaco gönderir gene satamazsınız beni hep böyle bAgladılar görün bakın bilanco5 tr.yonu gecmez bu seferde gel kurulu bekletirler sen gene bir bakmışsın beklemedesin işte beni böyle kerizlediler en az 50 defa görüştüm her defasında beni kandırdılar tekrar ediyorum zafer beni okuyorsan sana kul hakkı olsun ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by bekkop Yazıyı Oku
    şirket’in 26.910.000 tl tutarında kullanmış olduğu uzun vadeli krediye ilişkin olarak geçmiş dönemlerde
    kullanılan kredilerde olduğu gibi temettü ödemesi, yeni kredi kullanımı, garantiler, şirket birleşmeleri,
    aktiflerin alımı ve satışı ve belirli ödemelere ilişkin sınırlayıcı hükümler bulunmaktadır. Diyor,bu binayı nasıl sattı,
    kilit nokta burası, bu hükümlerin içeriğini yatırımcı bilmiyor,

halka açıklık hikaye,

bence tüm halka açık ortaklar spk ya yazınız. Her gün cevap alana kadar arayınız,,,

bir güvence bina vardı,,, oda gittikten sonra bende gittim,,,

spk yazılmalı,,,

4. stanın biraz aklı varsa bir daaha bu hisseye ugramaz aile şirketinden özelliklede bu hisseden kacın satın kurtulun 30 senete toplamda yüzde 13 temettü veren bu adamlardan şeytan bile kacar korkar kacın alıcı buldummu bende gömecegim ytd.

5. denizli camdan 2 ay önce 1000 tl yukarıda idi şimdi bakın denizli cam zarar acıkladıgı halde derim denen köpegi 3000 tl gecti adamlarda onur var bizimkilerde o yok allahhından degil şeytanlarından bulsunlar ulan zafer uln zafer senin allah b.....v....sin ytd

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Biraz teknik biraz grafik okuyan analiz yöntemlerini bilen kademeler nasıl alan kim satan kim bunları bilen bize yardımcı olacak birileri lazım.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ytd değilde 10 yıllık grafik yillik yüzde elli veriyor,bence yıllık getirisi gayet güzel duruyor,fikir fırtınası yapsak sizce,

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Sayın borsamagduru na sordum bizim hisseyi teknik olarak yorumlaması için . "Yukarı yönlü hareket için 9,6 seviyelerinin hacimli geçilmesi gerekiyor. Aksi durumda 8,5 desteğine kadar geri çekilme yaşanabilir der grafiği." diye yorum geldi. Tadı tuzu yok yani

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 662/761 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •