Sayfa 125/558 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

1. Son haftalarda Volkan'ın hem performansı hem oyun zekası çok iyi..
    Balık mevsimi yaramış gibi..

Aykut Kocaman : Maçın hiç tartışmasız kalan tarafının oynanmasini bekliyoruz .

Aykut Kocaman : Bir kere sahadan çekilen taraf Beşiktaş , tüm görüntülerde görünüyor hakemler sahadayken içeri giren grup Beşiktaş . Ben bazıları gibi arsızlık yapıp hükmen galibiyet beklemiyorum , çıkıp macin kalan suresinin oynanmasını bekliyorum .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Hep Destek Tam Destek

Aykut Kocaman : Beşiktaş takımı tarihse mirasıyla ve gücüyle kalan dakikalarda da finali alabilirler . Biz orada 10 kisiyken öne geçtik .

Aykut Kocaman : Macın iptalini gerektirecek hicbirşey olmadı , hiçbirşeyi ne anlamda söylediğimi açıklayabilirim , akılsız insan değiliz tabiiki birseyler oldu ama macı tatil ettirmek isteyen korner direkleri kenarında oturmuş Fenerbahçeli görünümlü insanlar vardı . İkinci yâri Besiktasli oyuncular tamamen provakasyona başladılar ,sakinliğimizi koruyarak cevap vermeye çalıştık ki istenmeyen o ana kadar . Saha içinde oynanmayacak hicbirsey yoktu. Akıllı olan macın kaldığı yerden oynanıp tamamlanmasıdır .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Hep Destek Tam Destek

Aykut Kocaman : Olmayan şeylerinde olmuş gibi gösterilmesi çok ayıp , anlatabiliyor muyum ama olmayan şeylerin olmuş gibi gösterilmesi çok çok ayıp . Asıl provakasyon budur . Kimseye birşey atılmasını asla kabul etmiyorum ama bu yapılanlar her stadda maalesef var ve nedense hep Fenerbahçe arasındakiler olay gibi görünüyor .

Bunlar yayıncı kuruluşa açıklamalarıydi ..

Simdi basın toplantısı :

Kocaman: "Maçın tatil edilmesindeki ana etkenin, Şenol Hoca'nın yere düşmesi ve hakemin bunu görmesi olduğu söyleniyor. Bu çok farklı yerlere doğru götürür. Hakkaniyetli olan şey, TFF'nin maçı kaldığı yerden oynatmasıdır. Finale gidecek takım o sahadan çıkmalı."

Kocaman: "Burası er meydanı. Beşiktaş takımı kazanırsa, ilk tebrik eden ben olurum. Kaybederlerse de geçmiş olsun diyen ben olurum."

Kocaman: "Burası er meydanı. Beşiktaş takımı kazanırsa, ilk tebrik eden ben olurum. Kaybederlerse de geçmiş olsun diyen ben olurum."

Kocaman: "Maçın iptali ya da maçla ilgili verilecek karar, sanki Şenol Hoca'nın kafasındaki dikişler ve sonradan gördüğümüz, kan mı demek lazım, sürülen şeyler. 5 dikiş üzerinden yürüyor. Fenerbahçe vahşeti, dünyada yankı yaratması... Her şey bunun üzerinden yürüyor."

Kocaman: "İlk işim, Hasan Çetinkaya ile beraber Şenol Hoca'nın yanına gitmek oldu. Herhangi bir şey var mı diye sorduk, bir şey yok dediler, rahatladık. Sonra seyircilere tepki gösterdim, yapmayın dedim. Oğuzhan'ı gördüm, öfkeliydi. 'Otursana yerine, ceza alacaksın' dedim."

Kocaman: "Mustafa Pektemek'i gördüm, ona da aynısını yaptım. Rakip oyuncular bunlar. Ardından Şenol Hoca'nın içeri gittiğini, göğsüne suyun geldiğini gördüm. 'Ne yapıyorsunuz?' diyerek, biraz daha kullanamayacağım sözler vardı içimden geçen."

Kocaman: "Bu benim görüşüm ve davranışlarımdı. Sonra maçın iptal olduğu söylendi. Neden iptal oldu? Gördüğüm kadarıyla, hocanın başından dolayı iptal oldu sanki. 'Fenerbahçe vahşeti', tırnak içinde söylüyorum çünkü hep Fenerbahçe üstünden yürüyor. Böyle bir şey yok."

Kocaman: "A'dan z'ye adım adım izledim. Allah sağlık versin, hoca soyunma odasına kadar giriyor. Odaya girerken harika vaziyette giriyor, odadan sedyeyle ve ambulansla çıkıyor. Olabilir, cismin yarattığı şeyler olabilir ama kan yok kardeşim, kan yok."

Kocaman: "5 tane dikiş atılacak bir durum varsa, kanar. Zor ve sağlıksız bir durum bu. Bence hoca, bilincini kaybettiyse eğer, içeride bir şey yapıldı. Beşiktaş bence soyunma odasını söylemeli, bu durum Fenerbahçe'ye mal edilmemeli."

Kocaman: "Gittim ben yanına, ilk fırsatta koruma ve yardım etme hissiyle hocanın yanına gittim. İçeride biz oyunun tatil edildiğini duyduk. Ortada bir oyun var, bu oyunun düzenleyicisi biz değiliz."

Kocaman: "Kimse kimseyi kandırmasın. Bu kulüp bu kadar medya manipülasyonlarıyla oynanacak bir kulüp değil. Tarihi boyunca da olmadı, yine olmayacak. Herkes ayağını denk alsın, ayıp."

Sayfa 125/558 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •