Sayfa 143/558 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Böyle oyuncular ligde barınıyor ..

https://twitter.com/kose_atisi/statu...130931200?s=21

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

dün akşam futbol alimi biri volkanın golü hatalı demişti maçı izlemediğimden birşey diyemedim. sabah golü izledim volkanın yanında muslerada dursa ikisi birlikte yer o golü furkan çok güzel vuruyor güzel yere gidiyor birde bizim şkirtelin uzattığı kafa volkanı yanıltıyor golde
    millet eleştirmek için eleştiriyor çok bilmiş futbol alimleri
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. 2 senedir hakem+federasyon işbirliğiyle şampiyon olan ,yetmezmiş gibi bir de masabaşında 2 şampiyonluk hediye edilen (1959 öncesi) Beşiktaşlıların ,son 2 haftadır Fenerbahçeyi hakemler nedeniyle eleştirmesi hakkaten komik bu arada.Galatasaray da 1 haftadır bizle uğraşmaya başladı..Dün Akhisarlı Dany nin goldeki yatışını konuşmazlar ama Sow u konuşurlar:-))Biz gerçekten de Türkiye'nin en büyük takımıyız...Tek rakibimiz de Galatasaray..Diğerleri figüran..

Akhisarspor Fenerbahçe Ziraat Türkiye kupası finalini Cüneyt Çakır yönetecek .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Şike soruşturmasında kumpas kurulduğu iddiasıyla 20'si tutuklu 108 sanığın yargılandığı davada, Fetullah Gülen'in avukatlarından sanık Orhan Erdemli savunmasında, "FETÖ'nün yargı ve emniyetteki üyelerinin kumpasıyla Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve diğer yöneticilere operasyon yapıldı" dedi

biz biliyoruz bu davaalrın savcılarıda öğrensin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Yeni geldim 1-0 yenikmişiz

Onca poZisyona gir ama ilk yarıyı 1-0 yenik kapa..

Bu adamların tek gücü duran toplar , iki mactanda birşey öğrenmediniz mi ? Bir kanattan atıf faul yaptı yiyorduk ama akıllanmadık 5dk sonra diğer taraftan Şener yaptı ve yedik .. laubalilik..

Sayfa 143/558 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •