Sayfa 164/558 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

bu adam başkan seçilirse3 yıl boyunca taraftarlığımı askıya alacağım 3 şampiyonluk alsakta 3 lig düşssekte yakışmadı bu tavır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Ayıp ediyor yahu, CB gibi bir tavrı, umarım bu da öbürü de gider ruhumun rahatlar umarım.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

bu giderse ötekide gidecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Vallahi tek duam 🤣
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu giderse ötekide gidecek
    Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

5. Tam teneke bu adam yahu

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ya kongrede Ali KOç gibi bir adam azz yıldırım gibi biriyle karşılaştırılıyor
    delegeye hangisi iyi diye saçma bi seçim sunuluyor
    Aynı Reisle , gel bakalım muharrem gibi, yalnız burda yıldırım kazanabilir de, gel bakalım muharremin şansı yok, gene trip atacağınızı bilmeme rağmen yazmadan edemedim....

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Aynı Reisle , gel bakalım muharrem gibi, yalnız burda yıldırım kazanabilir de, gel bakalım muharremin şansı yok, gene trip atacağınızı bilmeme rağmen yazmadan edemedim....
    Neden şansı yok İnce'nin, sandıkları mi ayarlarınız, ben de söylemeden edemedim 🤣

Alı Koç : Sayın Başkan okadar kolay yalan söyleyebiliyorsunuz ki şaşırıyorum ve çok üzülüyorum .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 164/558 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •