Sayfa 187/558 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

bence zaten illa Amerikali ve NBA dan olmasi gerekmiyor.

Yugoslav ekolu yada litvanya taraflarindan genc ve deneyimli bir pivot bulabiliriz.

Dogus Grubu basketboldan cekilmis.

bakalim yeni bir sponsor olacakmi?

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku

arçelik olacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    arçelik olacak
    Kchol bunyesinden olmasa daha iyi olurdu bence.

sanki hicbirsey bulamadilar da kendileri sponsor oldu gibi. milletin agzina laf verecekler.

bulabilirler baska sponsor.

5.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku

Doğuş grubu bu gidişle ülkeyi terketecek herhalde bir süredir el etek çekiyorlar.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Fenerbahçe : Doğuş Grubu’yla Erkek Basketbol Takımımız arasındaki isim sponsorluğu anlaşmamız sona ermiştir.

Takımımıza yapmış oldukları katkılardan dolayı, başta Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ferit Şahenk olmak üzere tüm Doğuş Grubu Ailesi’ne en içten teşekkürlerimizi sunarız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    Kchol bunyesinden olmasa daha iyi olurdu bence.

sanki hicbirsey bulamadilar da kendileri sponsor oldu gibi. milletin agzina laf verecekler.

bulabilirler baska sponsor.
    Ali KOÇ en baştan açıklama yaptı. ama başka bulurlarsa ona verirler
    bir bankanın adı geçiyordu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Fenerbahçe : Josef de Souza ve eşi Danielle'nin hayata gelmesini bekledikleri bebeklerini kaybettikleri haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Souza ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, değerli eşi Danielle'nin en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 187/558 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •