Sayfa 214/558 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Helal dayı sen görmüşsün Alpler’i ama hoca 4-1 olunca gördü ..

https://twitter.com/ordinaryusbey/st...526838784?s=21

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Neyse iyi yönden bakalım maç 8-1 filanda bitebilirdi ..
    bu sonuç sana yaramıştır, sinirden 4 kilo vermişsindir..

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    bu sonuç sana yaramıştır, sinirden 4 kilo vermişsindir..
    Abı belli olmuyor mu sinirden 50 tane mesaj attım ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625
    Abı belli olmuyor mu sinirden 50 tane mesaj attım ..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Ne uyuduğumu anladım ne kalktığımı , Allah bildiği gibi yapsın sizi ..

Acaba gece nasıl uyudunuz reziller?!

Aynen ..

İkinci yarıya ayni kadro ile başla 3.gol sonrası Benzai’yi oyundan al 4-1 olunca da Alper yerine Slimani’yi al .. Bu dalga geçmektir başka birsey değil ..
    oyunun bittiğini buradan anladım 2. yarıyı izlemedim vurdum kafayı uyudum. aykuta laf giydiren gerizekalılar istedikleri yerlerine kına yaksınlar. aykut hoca geçen seneki kadroya 3-4 transferle bu takımı kafaya oynatırdı. cocu ve comolli denen paragözler takımın yarısını satıp 2 katı oyuncu aldılar paraları kat be kat batırdılar. takım geçen seneden çok daha kötü. hiç değilse geçen sene defansif oalrak iyiydik.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

takım adamı verem edecek bir oyun oynuyor. seyredenin keyif alması mümkün değil. seyrederken ileriye yönelik kücücükte olsa bir ışık görmüyorum.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 214/558 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •