Sayfa 238/558 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

1. http://volkandemirel.com.tr/
    Kaptanımız açıklama yapmış
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Volkan Demirel: "Fenerbahçem için suçlu olmadığımı düşündüğüm halde benden beklenilen özür dilemem ise; özür dilerim"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

klasik Turk isi aciklama. damarimi kessen sari lacivert akar ulannnnnnnn.

hee nerde baskanin yaptigi suclamalara cevap?

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    klasik Turk isi aciklama. damarimi kessen sari lacivert akar ulannnnnnnn.

hee nerde baskanin yaptigi suclamalara cevap?
    Bence başkanın sözlerine cevap verseydi ayıp etmiş olurdu .. Volkan takımın Kaptani ve hala oyuncusu .. Başkana cevap vermesi doğru olmazdı .

Euroleague başladı ..

Cska Yine evinde ezici oynuyor , ayrıca geçen yıla göre daha iyi görünüyorlar ..

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bence başkanın sözlerine cevap verseydi ayıp etmiş olurdu .. Volkan takımın Kaptani ve hala oyuncusu .. Başkana cevap vermesi doğru olmazdı .
    olabilir, tam ne dusundu bilemiyoruz tabii ki.

yalniz soyledigi bu cumle; "Volkan Demirel: "Fenerbahçem için suçlu olmadığımı düşündüğüm halde benden beklenilen özür dilemem ise; özür dilerim""

sanirim baskan, af etmeyecek Volkan'i. maalesef hala kafasinin dikine gidiyor gibi. yaptiklarinin kotu birsey oldugunun farkinda degil. (baskanin soyledigi seyler)

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Euroleague başladı ..

Cska Yine evinde ezici oynuyor , ayrıca geçen yıla göre daha iyi görünüyorlar ..
    Bizde tam tersine hala bir tutukluk var..Yeni transferlerden ben hala bir şey anlamadım..

İlk maç diyelim...Tecrübe ağır bastığı için önde götürüyoruz...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

Sayfa 238/558 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •