Sayfa 243/558 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

9 maç 6 gol ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

bu gidişle kümede kalma hesapları yapmaya başlarsak şaşırmam
    yazık

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    9 maç 6 gol ..
    aykutun az gol yiyor ama az atıyor dedikelri takımı özlettiler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

ali koç a verilen desteğin sonuna gelinmek üzere,hiç bir yönetime bu şekilde destek ve sabır gösterilmemiştir.
    başkan acilen bir şeyler yapmalı ama her yaptığı yeni bir hata ya yol açıyor.
    bakalım bu hafta neler yapacak.
    desteğe devam ama taraftar ne kadar dayanacak bilemiyorum.
    kadiköyde kaybedilecek bir maçtan sonra büyük olaylar olur. ali koç da bu olayların altında kalır.

Cocu : Yine hayal kırıklığı ile ayrıldığımız bir maç yaşadık . Bana gore iyi maç çıkardık

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cocu : İkinci yari çok daha iyi iş çıkardık ama gol üretmekte sorun yaşıyoruz .

Cocu’ya Fenerbahçe’nin ağırlığını anlatmamışlar ..

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cocu : Yine hayal kırıklığı ile ayrıldığımız bir maç yaşadık . Bana gore iyi maç çıkardık
    neredeyse beraberlik iyi sonuç diyecekti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 243/558 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •