Sayfa 254/558 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 4463 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Sonuncu akhisarspor galip gelince suan sonuncu ile aramızda sadece 2 puan fark var ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sonuncu akhisarspor galip gelince suan sonuncu ile aramızda sadece 2 puan fark var ..
    Rizesporun 10 maçta tek galibiyeti var o da fener galibiyeti
    Cuma derbi var takımın direktörü belli değil
    Hey yavrum hey...

Ne Mutlu Türküm Diyene!
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

3.  Alıntı Originally Posted by nsrtckr15 Yazıyı Oku
    Rizesporun 10 maçta tek galibiyeti var o da fener galibiyeti
    Cuma derbi var takımın direktörü belli değil
    Hey yavrum hey...

Ne Mutlu Türküm Diyene!
    Yeni teknik direktör 6s maçından sonra belli olur,yeni gelen hoca 4 günde takıma hiç bir şey veremez bu yüzden yardımcılarla hazırlanacağız büyük ihtimal...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Bu yıl şampiyonluk olayını sanırım hepimiz unuttuk , uğraşımız Avrupa kupalarına katılma ve gelecek yıla bomba gibi hazır olma olmalıdır .. Bu yüzden Ersun Yanal hemen getirilmeli ve yeni sezona kadar takımla olmalı gelecek yıla bomba gibi hazırlamalı .. Sezon sonuna kadar başka hocayla gidip yeni sezona doğru ana hoca geçmemeliyiz .. Ben Van hooijdonk yok Alex yok Fenerbahçeli eski bir hoca filan bunları istemiyorum, fayda olmaz, bundan kötü olamayız ama takımda da birseyde değişmez .. Ersun Hoca hemen gelmeli ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

adamlar cocuyu gönderirken bile komik oluyorlar yapma ALi KOÇ başkan hayal kırıklığına neden oluyorsun herşeyin sorumlusu cocu bedelinide ödedi ne demek ya
    comollinin hiç mi sorumluluğu yok aylardır cocuyu tutan yönetimin hiç mi sorumluluğu yok. bi,r sürü işe yaramaz adamı takıma aldıran menejerlerin scoat ekibinin hiç mi bu işte sorumluluğu yok yapmayın kendinizi küçük düşürmeyin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

ırkçılıktan avrupada çalışacak klüp bulmakta zorlanan fransızı hemşerisi getiriyormuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

yönetim o kadar hazırlıksız yakalanmışki adam bile bakmamış koç holdingide mi böyle yönetiyordunuz yerine adama armadana damı sepetlemek ne demek oluyor

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yönetim o kadar hazırlıksız yakalanmışki adam bile bakmamış koç holdingide mi böyle yönetiyordunuz yerine adama armadana damı sepetlemek ne demek oluyor
    Aksine şirketlerin yönetimi çok iyi,Ankaragücü nü yenip 6s maçının sonucuna göre yol haritası çizeceklerdi (milli maç arası bu süreç için iyi olacaktı onlara göre)evde ki hesap çarşıya uymadı böylelikle şıçmış oldular...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Sayfa 254/558 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •