Sayfa 284/558 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ligden düşme konusunda hiç korkum yoktu, mümkün görmüyordum ama ilginç seyler oluyor insan korkuyor .. Tahminen haftayada deplasmanda Antalya’yı yenemeyiz ve 17. Bitiririz ilk yari .. Gerçekten insan korkmaya başlıyor .. 16 hafta 48 toplam puan ama alınan 15 .. Bugün 2. Golü 3. Lig takımı yemez , 5dk daha olsun 3-2 yenilirdik .. Takıma mutlak suretle bir lider bulunmalı , lider olmayan takımın işi zor ..

Önümüzdeki maçlar :

17. Hafta Antalyaspor (D)
    18.Hafta Bursaspor (D)
    19. Hafta Malatya
    20. Hafta Göztepe
    21. Hafta Kayserispor (D)
    ligi 5-10 arasi biryerde bitiririz.

avrupa kupasinda 1-2 tur daha gidecegimizi dusunuyorum.

takim Ersun hoca ile birlikte toparlayacaktir. daha geleli 2 gun oldu.

bugun 5-0 , 6-0 olacak maci 2-2 verdik gercekten ilginc seyler oluyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,632
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ligden düşme konusunda hiç korkum yoktu, mümkün görmüyordum ama ilginç seyler oluyor insan korkuyor .. Tahminen haftayada deplasmanda Antalya’yı yenemeyiz ve 17. Bitiririz ilk yari .. Gerçekten insan korkmaya başlıyor .. 16 hafta 48 toplam puan ama alınan 15 .. Bugün 2. Golü 3. Lig takımı yemez , 5dk daha olsun 3-2 yenilirdik .. Takıma mutlak suretle bir lider bulunmalı , lider olmayan takımın işi zor ..

Önümüzdeki maçlar :

17. Hafta Antalyaspor (D)
    18.Hafta Bursaspor (D)
    19. Hafta Malatya
    20. Hafta Göztepe
    21. Hafta Kayserispor (D)
    göztepe maçından 3 puan alırsınız.. başka yok...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Aziz basganimin ahi tuttu, Totomudur popomudur o ligde basarilar!

Not: Beni bilenler bilir, top depistirmeylen alakam yoktur!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    eve gitmeseydin iyidi hadi gittin bari tv yi açmasaydın totem diye birşey var 2-0 öndeysek sen seyretmediğin için olabilirdi
    Galiba dediginiz gibi oldu başkanım .. Nerden açtık bu tv’yi?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

antalya yı yeneceğiz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Koç: Transfer ettiğimiz elit oyunculardan istediğimiz performansı alamadık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Hikaye anlatıyor başkan...Kabul edin yönetimsel başarısızlık sonucu bu durumdayız...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Cska fena dağıtıyor

Sayfa 284/558 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •