Sayfa 289/558 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Ersun hoca bile takımdan öyle korkuyor ki bu berbat Antalya’ya karşı bile çift forvete dönemedi ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Acı ama gerçek şu an sınırlama ceza kriter falan düşünecek durumda değiliz ligde kalmaya çalışmalıyız çünkü şakası yok bu işin vallaha gerekirse Avrupa’da ceza alalım
    2 hafta önceki düşüncelerim böyleydi ve korkarım en az 5-6 futbolcu alınmadan bu takım küme düşer bu kadar haysiyetsiz karaktersiz ..... lerle!comolli denen ****** ********i bu takımda tutmaya devam ederse Ali Koç ada yazıklar olsun...Aykut u beğenmeyen başta bizlere ders olsun tüm bunlar
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

comolli ve getirdiği çöplüklerin yarın bavulları ellerine verilip gönderilmeli kiralık oyuncuların hepsi sepetlenmeli
    takımmda gelecek planı yapacak oyuncular takıma monte edilmeli
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ersun hoca çok kötü zamanda geldi o yüzden kredisi yüksek olmalıdır kendi sahamızdaki maçları kazanırsa Fenerbahçe rahat nefes alacaktır bu takımın galibiyet serisi yapması çok zor Ali Koç başkan ve ekibi çok kötü kadro oluşturmuş sezon başında bunun sıkıntısını yaşıyor Fenerbahçe Ersun hocaya güvenim tam.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Hep Destek Tam Destek

Arkada ki kırmızı kart gören karaktersiz ****** sırıtıyor utanmadan...Takım ne halde herşey ortada...Volkan Atıf Dirar daha mı karaktersizdi Ali Koç başkan gereğini yapmazsan şüphe ederim adaletiniz den!!!
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

yılbaşı itibariyle aflar gelmeli bir yada 2 oyuncu takviyesi yapılıp en az 3 adam ıskartaya çıkarılıp takımdan gönderilmeli
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

tatile çıkar bizim uşaklar

Sayfa 289/558 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •