Sayfa 67/558 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

1. Eyyamcı cüneyt atandıysa maç büyük ihtimal berabere
    Bunun hiç bize hayrı olmadı daha

Ne Mutlu Türküm Diyene!!!
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

PFDK, Talisca’nin cezasının kaldırılması talebini reddetti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by nsrtckr15 Yazıyı Oku
    Eyyamcı cüneyt atandıysa maç büyük ihtimal berabere
    Bunun hiç bize hayrı olmadı daha

ben bu adamın Türkiyede yaptığı hakemliğin vasat olduğunu düşünüyorum dha adam gbi yönettiği 10 tane mç yoktur her takım hemen hemen aynı düşüncede bu adam için ama hem federasyonda hem fifa da arkası sağlam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben bu adamın Türkiyede yaptığı hakemliğin vasat olduğunu düşünüyorum dha adam gbi yönettiği 10 tane mç yoktur her takım hemen hemen aynı düşüncede bu adam için ama hem federasyonda hem fifa da arkası sağlam
    Bu hakemi verme sebepleri belli.. Bu adam ortada maç yönetir her iki takımada saçma sapan hatalı kararlar verir onlarca örneği var.. Lig maçlarında yaptığı hatalar geçen haftaki Alper Ulusoy’un yaptıklarından beterdir ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Haklısın başkanım
    Ayarcı cüneyttir kendisi
    Özellikle fb gs arasında oynanan maçlara bak
    Hep bizi katletmiştir
    Birilerinin adamı işte

"Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Fenerbahçe Doğuş 89-70 Olimpia Milan

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, Turkish Airlines EuroLeague 23. hafta maçında AX Armani Exchange Olimpia Milan’ı ağırladı. İtalyan temsilcisi karşısında rahat bir galibiyet elde eden Takımımız, mücadeyi 89-70 kazandı. Ekibimiz bu sonuçla EuroLeague’deki 16. galibiyetine imza attı. Mücadeleyi Brezilyalı golcü oyuncumuz Fernandao da izledi.

Ekibimiz mücadeleye; Kostas Sloukas, James Nunnally, Nikola Kalinic, Ahmet Düverioğlu ve Jan Vesely beşiyle başladı. Luigi Datome, son idmanda yaşadığı sakatlık nedeniyle maç kadrosuna yer almazken, A milli takımda yer alan Ali Muhammed ile Melih Mahmutoğlu da kadroda değildi.

Karşılıklı basketlere sahne olan ilk çeyrekte 16-16’dan sonra vites yükselten Obradovic’in öğrencileri, Sloukas ve Kalinic ile 23-18 öne fırladı ve çeyreği 23-20 önde geçti.

İkinci çeyrek fark açıldı. Melli, Wanamaker ve Guduric ile 29-22 öne fırlayan Fenerbahçe Doğuş, TV molasına 32-24 önde gitti. (04:28) Guduric ve James Nunnally’nin basketleri farkı 15’e çıkaran Takımımız, Nunnally ve Wanamaker ile de farkı 20’ye çıkarttı. (46-26) Skor nüstünlüğünü sürdüren Ekibimiz soyunma odasına 48-33 üstün tamamladı.

Soyunma odasından konuk takım 6-0’lık seriyle döndü ve Obradovic mola aldı. (48-39) Moladan Sloukas’ın üçlüğüyle dönen Takımımız, bu anlarda vites yükselterek skoru 60-41’e taşıdı. (03:18) Guduric ve Thompson’ın basketleri de Takımımızı son çeyreğe 65-48 üstün taşıdı.

Dördüncü çeyreğe Wanamaker’in üçlüğüyle başlayan Fenerbahçe Doğuş, Thompson’la farkı 24 sayıya çıkardı. (78-54) Maçın kalan dakikalarında farkı koruyan Obradovic’in öğrencileri maçtan 89-70 galip ayrıldı.

Çeyrek Skorları:
    1. Çeyrek: 23-20 (Fenerbahçe Doğuş)
    2. Çeyrek: 25-13 (Fenerbahçe Doğuş)
    3. Çeyrek: 17-15 (Fenerbahçe Doğuş)
    4. Çeyrek: 24-22 (Fenerbahçe Doğuş)

Fenerbahçe Doğuş (89): Thompson 15, Sloukas 13, Nunnally 11, Wanamaker 11, Kalinic 8, Vesely 8, Guduric 8, Melli 6, Sinan 5, Ahmet 2, Egehan 2
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Aykut Kocaman ve Şenol güneş tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevk edildi

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Fenerbahçe Doğuş 89-70 Olimpia Milan

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, Turkish Airlines EuroLeague 23. hafta maçında AX Armani Exchange Olimpia Milan’ı ağırladı. İtalyan temsilcisi karşısında rahat bir galibiyet elde eden Takımımız, mücadeyi 89-70 kazandı. Ekibimiz bu sonuçla EuroLeague’deki 16. galibiyetine imza attı. Mücadeleyi Brezilyalı golcü oyuncumuz Fernandao da izledi.

Ekibimiz mücadeleye; Kostas Sloukas, James Nunnally, Nikola Kalinic, Ahmet Düverioğlu ve Jan Vesely beşiyle başladı. Luigi Datome, son idmanda yaşadığı sakatlık nedeniyle maç kadrosuna yer almazken, A milli takımda yer alan Ali Muhammed ile Melih Mahmutoğlu da kadroda değildi.

Karşılıklı basketlere sahne olan ilk çeyrekte 16-16’dan sonra vites yükselten Obradovic’in öğrencileri, Sloukas ve Kalinic ile 23-18 öne fırladı ve çeyreği 23-20 önde geçti.

İkinci çeyrek fark açıldı. Melli, Wanamaker ve Guduric ile 29-22 öne fırlayan Fenerbahçe Doğuş, TV molasına 32-24 önde gitti. (04:28) Guduric ve James Nunnally’nin basketleri farkı 15’e çıkaran Takımımız, Nunnally ve Wanamaker ile de farkı 20’ye çıkarttı. (46-26) Skor nüstünlüğünü sürdüren Ekibimiz soyunma odasına 48-33 üstün tamamladı.

Soyunma odasından konuk takım 6-0’lık seriyle döndü ve Obradovic mola aldı. (48-39) Moladan Sloukas’ın üçlüğüyle dönen Takımımız, bu anlarda vites yükselterek skoru 60-41’e taşıdı. (03:18) Guduric ve Thompson’ın basketleri de Takımımızı son çeyreğe 65-48 üstün taşıdı.

Dördüncü çeyreğe Wanamaker’in üçlüğüyle başlayan Fenerbahçe Doğuş, Thompson’la farkı 24 sayıya çıkardı. (78-54) Maçın kalan dakikalarında farkı koruyan Obradovic’in öğrencileri maçtan 89-70 galip ayrıldı.

Çeyrek Skorları:
    1. Çeyrek: 23-20 (Fenerbahçe Doğuş)
    2. Çeyrek: 25-13 (Fenerbahçe Doğuş)
    3. Çeyrek: 17-15 (Fenerbahçe Doğuş)
    4. Çeyrek: 24-22 (Fenerbahçe Doğuş)

Fenerbahçe Doğuş (89): Thompson 15, Sloukas 13, Nunnally 11, Wanamaker 11, Kalinic 8, Vesely 8, Guduric 8, Melli 6, Sinan 5, Ahmet 2, Egehan 2
    Sevindiğim nokta Kalinic ve Nunnally eski formlarına dönmeye başladılar...Özellikle Kalinic geçen sene ki durumuna gelebilirse,Final Four zamanı bizi çok rahatlatacaktır.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

Sayfa 67/558 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •