Sayfa 69/559 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 4469 madde; 545 - 552 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

maçı izlemedim sonucu bile maçtan baya sonra öğrendim ilk yarıyı da 1-0 önde kapamışız
    2. yrı ne oldu ki
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Maçı Aykut kaybetti...Sen Konyaspor musun arkadaş?
    Valbunea kenarda ...Nereye kadar defans?

yok valbuenalık maçlar değil bunlar adamın gücü yok
    kendi sahamızdaki amçlarda oynar deplasmanlarda ise akrabük gibi basit takımara karşı oynar yoksa takımı hep 10 kşi oynatıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

yensek beşiktaş yoktu ama çokta kötü değil
    ilk yarıya göre çok daha iyipuan topladık zor maçlarımız azaldı

5. 3-1 kötü oldu. Fenerbahçeli olarak üzüldüm ve kızgınım. 2.yarı tek kale oynadı Beşiktaş.

Cüneyt'e de yazık yav. Kimseye yaranamıyor.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    maçı izlemedim sonucu bile maçtan baya sonra öğrendim ilk yarıyı da 1-0 önde kapamışız
    2. yrı ne oldu ki
    İkinci yarının hemen basında golü yedik ve dağıldık .. İkinci yâri inanılmaz kötüydük , az hata yapan josef inanılmaz hatalar yaptı , ilk yarı İsmail sakatlanınca sol bek kalmadı işimizi bozdu .. İkinci yâri medel’in ciZgiden çıkardığı gol olsa is değişebilirdi ama çok kötü oynadık göz göre göre gol geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İleride topu hic tutamayınca kaçınılmaz son oldu..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Hala kaybedilen bir şey yok ama oynanan oyun hic yakışmadık ve çok kötü..

Sayfa 69/559 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •